Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Muursteun EDENWOOD vast F2 voor TV van 32 tot 55"
19€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | EDENWOOD |
| Grootte scherm | 55" |
| Type | Vastgesteld |
| Maximaal ondersteund gewicht | 30kg |
| Maximale kantelhoek | 0° |
| VESA-norm | 200 X 200, 400 X 200, 300X100, 75X75, 400X400, 300X300, 200X100, 400X300, 400X100, 300X200, 100X100 |
| Max. afstand tussen muren | 2,2cm |
| Waterpas | Geïntegreerde |
| Kleuren | Zwart |
| Toebehoren. | Set Met Schermbevestigingen, Vereenvoudigde Installatiehandleiding |
| Afmetingen product | H 44 cm x L 42 cm x D 2,2 cm |
| Afmetingen pakje | H 12 cm x L 54,5 cm x W 4,5 cm |
| Brutogewicht | 1,36kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 975336 |
Rated 5 de 5 de Kiki37 par Support mural pour téléviseur Rien à dire. Très bon.produit. je le recommande...
Date de publication: 2026-05-02
Rated 5 de 5 de Blackman par Fais le job Produit simple et efficace léger mais convient parfaitement
Date de publication: 2026-04-20
Rated 5 de 5 de Tetewo par Nikel Le produit fait le taf, très facile à installer et tient très bien
Date de publication: 2026-04-14
Rated 5 de 5 de Anonyme par Bon support qualité, prix Impeccable très bon produit facile à installer je recommande
Date de publication: 2026-04-12
Rated 5 de 5 de PME44 par Accessoire indispensable pour écran 55" Support robuste et facile à mettre en œuvre. Livré avec nombreuses vis en diamètre et longueurs
Date de publication: 2026-04-09
