Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Muursteun EDENWOOD D1 zwart, voor 19" tot 32" TV's
29€95
Kenmerken
| Merk | EDENWOOD |
| Grootte scherm | 32" |
| Type | Gedeporteerde Arm |
| Maximaal ondersteund gewicht | 15kg |
| Maximale kantelhoek | 20° |
| Richtbaar (°) | 180° |
| VESA-norm | 200 X 100, 75X75, 200X100, 100X100 |
| Max. afstand tussen muren | 8,6cm |
| Waterpas | Geïntegreerde |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Kleuren | Zwart |
| Toebehoren. | Set Met Schermbevestigingen, Vereenvoudigde Installatiehandleiding |
| Afmetingen product | H 22 cm x L 22 cm x D 46,6 cm |
| Afmetingen pakje | H 24,5 cm x L 34,4 cm x W 9,3 cm |
| Brutogewicht | 2,34kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 975309 |
Rated 5 van de 5 door Cris uit Support tv Article acheté depuis trois semaines, posé dans un fourgon aménagé, très content du produit,beaucoup de positions pour regarder la tv. Très content de mon achat
Datum plaatsing: 2026-04-23
Rated 5 van de 5 door Hugues uit Support télévision murale Tout est parfait, facile à poser même seul, malgré qu’il préconise d’être deux.
Datum plaatsing: 2026-04-21
Rated 5 van de 5 door coluche uit Fonctionnel Nickel bon magasin bon matériel, vendeur a votre écoute et réactif
Datum plaatsing: 2026-04-21
Rated 5 van de 5 door Bubu uit Bien Bonne qualité et installation facile Je recommande
Datum plaatsing: 2026-04-18
Rated 5 van de 5 door vinsse uit Bon achat J'ai acheté cet article pour poser un écran de 80cm sur un mur en carreau de pâtre. Le montage est facile et le support est solide. Je recommande. Il vaut mieux être deux pour la pose ;)
Datum plaatsing: 2026-04-13
