Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Kantelbare Muursteun EDENWOOD I2 voor TV 26-55"
27€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | EDENWOOD |
| Grootte scherm | 55" |
| Type | Tilt |
| Maximaal ondersteund gewicht | 30kg |
| Maximale kantelhoek | 15° |
| VESA-norm | 200 X 200, 300X100, 75X75, 400X400, 400X200, 300X300, 200X100, 400X300, 400X100, 300X200, 100X100 |
| Max. afstand tussen muren | 3,4cm |
| Waterpas | Geïntegreerde |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Kleuren | Zwart |
| Toebehoren. | Set Met Schermbevestigingen, Vereenvoudigde Installatiehandleiding |
| Afmetingen product | H 42 cm x L 44 cm x D 3,4 cm |
| Afmetingen pakje | H 12,5 cm x L 54 cm x W 5,2 cm |
| Brutogewicht | 1,713kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 975431 |
Rated 4 de 5 de Fredu59 par Qualité prix bien Très bon produit correspond à mes attentes,et le prix et correct..
Date de publication: 2026-04-23
Rated 5 de 5 de gilou par support TV parfais pour ma TV LG DE 115 CM JE RECOMMANDE .
Date de publication: 2026-04-07
Rated 5 de 5 de Anonyme par Good le support est fidèle à sa description il est très facile à installer compter environ 15 à 20 minutes.
Date de publication: 2026-04-06
Rated 5 de 5 de Martine par Super fonctionnalité J'ai acheté ce produit le mois dernier facile à installer
Date de publication: 2026-04-01
Rated 4 de 5 de Passou par Bon article Je suis satisfait de l'article que j'ai acheté. Merci
Date de publication: 2026-04-01
