Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Muursteun EDENWOOD I1 kantelbaar voor TV's van 19" tot 32".
17€95
Kenmerken
| Merk | EDENWOOD |
| Grootte scherm | 32" |
| Type | Tilt/Swivel |
| Maximaal ondersteund gewicht | 20kg |
| Maximale kantelhoek | 20° |
| Richtbaar (°) | 45° |
| VESA-norm | 200 X 200, 75X75, 50X50, 100X100 |
| Max. afstand tussen muren | 9,6cm |
| Waterpas | Geïntegreerde |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Kleuren | Zwart |
| Toebehoren. | Set Met Schermbevestigingen, Vereenvoudigde Installatiehandleiding |
| Afmetingen product | H 22 cm x L 22 cm x D 9,3 cm |
| Afmetingen pakje | H 24,5 cm x L 26 cm x W 6 cm |
| Brutogewicht | 1,26kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 975308 |
Rated 3 van de 5 door Darchicourt uit Fonctonnel Fait son travail de support basique. Idéale pour une petite télé. Pas plus de 50cm sinon prévoir support plus grand.
Datum plaatsing: 2026-04-30
Rated 1 van de 5 door Miche uit Plastique, mauvaise qualité Plastique, mauvaise qualité . Je l ai jeté sans l installer
Datum plaatsing: 2026-04-12
Rated 5 van de 5 door pula uit satisfaction Toujours bien reçu dans votre magasin. Le produit nous donne entière satisfaction
Datum plaatsing: 2026-04-02
Rated 5 van de 5 door ANSI255 uit Support mural solide et éprouvé J'avais déjà acheté le même support en 2013. Bien conçu, il supporte sans problème une TV de 40 pouces.
Datum plaatsing: 2026-03-23
Rated 5 van de 5 door Nain Jaune uit support TV 2° support acheté, aucun problème de fixation, bonne tenue
Datum plaatsing: 2026-03-13
