Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
De Goedkoopste
Antenne HIGH ONE ANT-R160U
9€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | HIGH ONE |
| Versterking (dB) | 3dB |
| Compatibiliteit FM en TNT | Tnt |
| Nettogewicht | 0,15kg |
| Brutogewicht | 0,15kg |
| Afmetingen product | H 17,06 cm x L 17 cm x P 8,68 cm |
| Afmetingen pakje | H 17,5 cm x L 30 cm x W 17,5 cm |
| Aanvullende kenmerken | Deze antenne ontvangt Full HD- en digitale tv-signalen. |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 961243 |
Rated 3 van de 5 door bettyboop108 uit Antenne High One J'ai acheté cette antenne intérieure pour ma chambre, mais j'ai du l'échanger avec celle de mon bureau (dont je me sers moins) beaucoup plus performante
Datum plaatsing: 2026-04-02
Rated 1 van de 5 door Alex uit Déçu Pas top aucunes chaines,pas top je ne suis pas satisfaite
Datum plaatsing: 2026-03-09
Rated 5 van de 5 door Francoise uit Très bon produit J'ai acheté ce produitil fonctionne super bien . Je le recommande.en plus bon rapport qualité prix 😉
Datum plaatsing: 2026-02-22
Rated 5 van de 5 door Mous 14 uit Antenne intérieure Bonjour c'était facile à monter c'est ça capte super
Datum plaatsing: 2026-02-12
Rated 4 van de 5 door Marla uit Fonctionne bien Content utilisation facile avec une bonne réception
Datum plaatsing: 2025-12-02
