Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Alleszuiger VALBERG WORX-01
59€95
Ontdek onze Alleszuiger VALBERG WORX-01
30L
inhoud reservoirAlle ondergronden
De borstel en accessoires zijn ontworpen om harde vloeren en tapijten te stofzuigenHEPA filter
filter met een hoog rendement voor een zuivere lucht binnen.Water - As - Stof
Ideaal bij werken, om je kachel of barbecue mee te reinigen. Multifunctioneel.Blaasfunctie
Verwijdert stof of bladeren door krachtige lucht te blazen.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type stofzuiger | Alleszuiger |
| Inhoud van het vat (L) | 30L |
| Materiaal binnenkant | Staal |
| Vermogen (W) | 1 200W |
| Vermogensregelaar | Nee |
| Luchtdebiet | 0m³/h |
| Depressie (kPa) | 16kPa |
| Referentie van de zak | Ro80 |
| Type reiniging | Handmatig |
| Buis | Plastic |
| Zwenkwiel | Ja |
| Lengte van de snoer | 4m |
| Aanvullende kenmerken | Water / stof / as / blaasfunctie |
| Kleuren | Rood En Inox |
| Nettogewicht | 7kg |
| Brutogewicht | 8,1kg |
| Afmetingen product | H 59 cm x L 34,5 cm x D 34,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 59 cm x L 34,5 cm x W 34,5 cm |
| Herstelbaarheidsindex | 3.9 |
| Stroomverbruik uitstand | 0W |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 970395 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 2 van de 5 door Daniela uit Pas de puissance. Ne pas de tout possible utiliser longue durée. Trop bruit
Datum plaatsing: 2026-05-05
Rated 4 van de 5 door Francky 57 uit Articles au top Bon article très Satisfait suivant l utilité bon produit et robuste
Datum plaatsing: 2026-04-29
Rated 3 van de 5 door Buldo uit Assez satisfait J’en suis assez satisfait . Pas de support pour le câble électrique
Datum plaatsing: 2026-04-18
Rated 1 van de 5 door IMMO AVJ uit Pas content Habituellement je reçoit de manière automatique les factures pour mes achats, mais depuis peu je dois batailler avec le SAV pour avoir le pdf dans ma boite mail... très contraignant!
Datum plaatsing: 2026-04-17
Rated 5 van de 5 door Nadia63 uit ASPI J ai acheté cet article le mois dernier. La mise en route assez facile, mais dans la notice, il manque, sauf erreur de ma part, les reférences pour pouvoir racheter les réassorts.... Pour sacs papiers, le filtre à eau
Datum plaatsing: 2026-03-26
