Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Aszuiger VALBERG ASH-VC-01
29€95
Ontdek onze Alleszuiger VALBERG ASH-VC-01
15L
inhoud reservoirAlle ondergronden
De borstel en accessoires zijn ontworpen om harde vloeren en tapijten te stofzuigenWater - As - Stof
Ideaal bij werken, om je kachel of barbecue mee te reinigen. Multifunctioneel.Plooibare buis
De buis van de stofzuiger is plooibaar zodat u zonder zich te bukken gemakkelijk onder meubels en zetels kan stofzuigen.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type stofzuiger | Aszuiger |
| Inhoud van het vat (L) | 15L |
| Materiaal binnenkant | Staal |
| Vermogen (W) | 1 000W |
| Vermogensregelaar | Nee |
| Luchtdebiet | 0,017m³/h |
| Depressie (kPa) | 15kPa |
| Geluidsniveau | 80dB |
| Referentie van de zak | Nb |
| Filtertype | Wasbaar |
| Type Reiniging van de filter | Handmatig |
| Blaasfunctie | Nee |
| Buis | Metaal |
| Rolletjes | Nee |
| Lengte van de snoer | 3m |
| Aanvullende kenmerken | • Type : Asbeststofzuiger • Vermogen : 1000 Watt Deze Vlaberg asbeststofzuiger heeft een roestvrijstalen tank van 15 liter. Met zijn snoer van 3 meter kunt u op een groot oppervlak stofzuigen. Twijfel niet langer en ga ervoor, voor een heel kleine prijs! |
| Kleuren | Zwart En Roestvrij |
| Nettogewicht | 3,7kg |
| Brutogewicht | 3,8kg |
| Afmetingen product | H 40,5 cm x L 26 cm x D 26 cm |
| Afmetingen pakje | H 42 cm x L 27 cm x W 27 cm |
| Herstelbaarheidsindex | 3.3 |
| Stroomverbruik uitstand | 0W |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 970394 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 3 de 5 de Laglue par Fait le job Après plusieurs moi d’utilisation je peux donner mon avis. Bon rapport qualité prix. Le problème c’est que le tube en plastique qui se fixe dans l’aspirateur s’est coupé /abimé. Sinon l’appareil chauffe très vite au niveau du moteur.
Date de publication: 2026-03-20
Rated 4 de 5 de Vrbsr54 par Aspirateur très pratique Efficace mais très bruyant, aspire très bien , leger
Date de publication: 2026-03-09
Rated 5 de 5 de Pimpim par Parfait Parfait Excellent rapport qualité prix A conseiller
Date de publication: 2026-03-05
Rated 5 de 5 de mimimlg par Parfait Ce petit aspirateur est parfait pour nettoyer mon poêle à granulés. J'en suis très satisfaite
Date de publication: 2026-03-04
Rated 2 de 5 de Chris par Manque de filtre Fonctionne super bien et est puissant comme il faut, mais gros problème au niveau filtre, le magasin n’en a jamais, une fois les 2 fournis avec sint inutilisable, impossible d’en avoir d’aussitôt.
Date de publication: 2026-03-04
