Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Waterkoker 1,7L TEFAL BI520810
29€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot juni 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | TEFAL |
| Kleuren | Zwart |
| Inhoud | 1,7L |
| Vermogen (W) | 2 200W |
| Weerstand | Verborgen |
| Zichtbaar niveau | Ja |
| Automatische slaapstand | Ja |
| Type filtratiesysteem | Ja, Afneembaar |
| Materiaal van de kom | Roestvrij Staal |
| Aanvullende kenmerken | - EENHANDIGE OPENING: de waterkoker kan met één hand worden geopend dankzij een handige knop die het dagelijks vullen vergemakkelijkt. De brede opening maakt ook het vullen en reinigen eenvoudig - PRAKTISCHE FUNCTIES: de aan/uit-knop is voorzien van een controlelampje dat aangeeft dat het apparaat aan staat, terwijl de automatische uitschakelfunctie een praktische en zorgeloze bediening garandeert - WATERNIVEAU-INDICATIE: controleer in één oogopslag de resterende hoeveelheid water in uw waterkoker dankzij de indicator - PERFECTE SERVICE: de nauwkeurige schenktuit zorgt elke keer voor een perfecte bediening - REPARATIEBAARHEID 15 JAAR VOOR EEN EERLIJKE PRIJS: 15 jaar reparatiegarantie tegen een eerlijke prijs dankzij ons netwerk van 6.200 reparateurs wereldwijd, om bij te dragen aan milieubescherming en afvalvermindering - GROTE CAPACITEIT: de grote capaciteit van 1,7 L is perfect voor dagelijks gebruik door het hele gezin - SNEL KOKEN: het verborgen verwarmingselement zorgt voor sneller koken en maakt het reinigen van de binnenkant van de waterkoker eenvoudig - PRAKTISCH ONTWERP: draadloze waterkoker met 360° draaibare basis voor praktisch gebruik en eenvoudig hanteren in het dagelijks leven |
| Afmetingen product | H 24,6 cm x L 23,4 cm x D 15,6 cm |
| Afmetingen pakje | H 24,4 cm x L 18,6 cm x W 20,6 cm |
| Nettogewicht | 0,92kg |
| Brutogewicht | 1,35kg |
| Artikelcode | 986693 |
Rated 4 van de 5 door BSS uit Bon produit Le corps de la baignoire est très chaud, faut vraiment avoir le réflexe d’y faire attention
Datum plaatsing: 2026-05-22
Rated 2 van de 5 door IM63 uit BOF Je suis déçue, pas de double parois, je pensais qu'elle serait plus complète.
Datum plaatsing: 2026-05-08
Rated 5 van de 5 door Maherboss uit Super produit Très bon produit, chauffe vitre et facile à utiliser
Datum plaatsing: 2026-03-29
Rated 5 van de 5 door Ektor uit Retour sur utilisation Achat il y a un mois pour remplacer une bouilloire HS et j'en suis très satisfait.
Datum plaatsing: 2025-06-19
Rated 5 van de 5 door jp85 uit Très bien Correspond à ce nous voulions .Bonne grandeur et rapide à chauffer
Datum plaatsing: 2025-05-28