Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Dierenmok 30 cl
1€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Producttype | Decoratieve Keramische Beker |
| Kleuren | Verschillende Afdrukken |
| Hoofdmateriaal | Keramisch |
| Inhoud | 30cl |
| Aanvullende kenmerken | Keramische mok met handvat, bedrukt met kat of hond. Inhoud 30 cl Kleuren en motieven naar keuze in de winkel Bij online bestelling met afhaling in de winkel, mogelijkheid tot willekeurig motief. |
| Afmetingen product | H 8,7 cm x L 12,1 cm x D 8 cm |
| Afmetingen pakje | H 8,7 cm x L 12,1 cm x W 8 cm |
| Brutogewicht | 0,283kg |
| Artikelcode | 10017017 |