Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Beker 30CL Hello Kitty
2€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Producttype | Beker |
| Kleuren | Verschillende Modellen |
| Hoofdmateriaal | Glas |
| Inhoud | 30cl |
| Vaatwasserbestendig | Nee |
| Aanvullende kenmerken | Mok, inhoud 30cl, handvat met glitters Materiaal glas Hello Kitty-licentie (5 modellen) Keuze in de winkel |
| Afmetingen product | H 9 cm x L 12 cm x D 8 cm |
| Afmetingen pakje | H 9 cm x L 12 cm x W 8 cm |
| Brutogewicht | 0,152kg |
| Artikelcode | 10018714 |