Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
UPRINT U8 mobiele A4-thermische printer zonder inkt
54€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | UPPRINT |
| Afdrukformaat | Tot A4 |
| Wifi | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Compatibiliteit PC/MAC | Universaal |
| Max afdrukkwaliteit | Nc |
| Afdruksnelheid in zwart (pagina's/min) | 0 |
| Afdruksnelheid in kleur (pagina's/min) | 0 |
| papierinvoer | Nb |
| max scankwaliteit | Geen Scanner |
| Tactiel | Nee |
| Afmetingen product | H 5 cm x L 29 cm x D 6,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 11 cm x L 31,5 cm x W 10 cm |
| Nettogewicht | 0,62kg |
| Brutogewicht | 0,96kg |
| Kleuren | Wit |
| Aanvullende kenmerken | ► Compact en draagbaar ontwerp, ideaal voor gebruik onderweg ► Directe thermische afdruktechnologie voor scherpe en hoogwaardige A4-afdrukken ► Volledige connectiviteit: zowel bedrade als draadloze opties beschikbaar ► Wordt geleverd met een rol thermisch papier voor directe ingebruikname ► IoT-compatibel (bediening via app) voor geavanceerde functies en slimme integratie |
| Toebehoren. | Een thermische rol / oplaadkabel |
| Artikelcode | 10017973 |
Rated 5 van de 5 door L2024 uit exxellent je suis contente pour cette achat c'est petite et magnifique
Datum plaatsing: 2026-05-20
Rated 3 van de 5 door Sebcarrosserie7 uit Imprimante u8 L'article est bien mais l'application n'est pas disponible si vous payer pas un abonnement
Datum plaatsing: 2026-05-11
Rated 4 van de 5 door Anoniem uit Bien Toujours satisfaits de mes achats quand a présent Super cadeau pour l anniversaire de mon neveu étudiant
Datum plaatsing: 2026-04-27