Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
CANON PIXMA MG2556S All-in-one Printer - Compact - Zonder wifi
39€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | CANON |
| Type inktpatroon (printer) | Met Cartridges |
| Referenties patronen | Canon N°545/546 (X2) |
| Afdrukformaat | Tot A4 |
| Wifi | Nee |
| NFC | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Compatibiliteit PC/MAC | Windows Xp, Windows Vista, Windows 8, Windows 7, Windows 10, Mac Os, Chrome Os |
| automatisch recto verso | Nee |
| Max afdrukkwaliteit | 4800 X 600 Dpi |
| Afdruksnelheid in zwart (pagina's/min) | 8 |
| Afdruksnelheid in kleur (pagina's/min) | 4 |
| papierinvoer | 60 Bladen |
| max scankwaliteit | 1200 X 600 Dpi |
| Tactiel | Nee |
| Aansluittechniek | Usb 2.0 |
| Afmetingen product | H 14,5 cm x L 42,6 cm x D 30,6 cm |
| Afmetingen pakje | H 19,28 cm x L 48,01 cm x W 37,12 cm |
| Nettogewicht | 3,5kg |
| Brutogewicht | 4,5kg |
| Kleuren | Zwart |
| Aanvullende kenmerken | ◄ ATTENTIE - USB-KABEL NIET INBEGREPEN ► ► 3-in-1: print, scan, kopieer ► Print snel uw documenten en foto’s met 8 ipm in zwart-wit en 4 ipm in kleur ► Dankzij de FINE-cartridge technologie geniet u van afdrukken van hoge kwaliteit, zowel levendige foto’s als scherpe en gedetailleerde tekst ► Handmatig dubbelzijdig afdrukken Vereist een USB type B-kabel, niet inbegrepen, apart aan te schaffen. Deze printer heeft geen WIFI. Hij werkt dus niet met telefoons of tablets, maar uitsluitend met een USB type B-kabel die niet is inbegrepen en die u terugvindt in de aanbevelingen van dit product hieronder. |
| Toebehoren. | USB type B-kabel NIET MEEGELEVERD, inkt startpakket, netsnoer, installatieschijf, handleidingen |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | SAS CANON FRANCE |
| Postadres | 14 RUE EMILE BOREL / CS 28646 78809 PARIS |
| E-mailadres | FRANCE@CC.CANON-EUROPE.COM |
| Artikelcode | 994978 |
Rated 5 van de 5 door luco33 uit Elle fait tout ce qu'on lui demande pour pas cher Prix mini pour imprimante muti-fonctions: impression N/B & couleur, photocopieuse et scanner !
Datum plaatsing: 2026-05-20
Rated 5 van de 5 door zebulon uit service parfait ! J'ai acheté ce produit le mois dernier en retrait sur place ! Excellent produit, excellent accueil !
Datum plaatsing: 2026-05-11
Rated 1 van de 5 door abc uit Mauvais l'imprimante est de retour vers canon parce que il ne fonctionne pas. Retour après verification par canon par internet.
Datum plaatsing: 2026-05-05
Rated 5 van de 5 door Pussieee3 uit satisfait . je suis trtes satisfait de mon achat chez électro dépots
Datum plaatsing: 2026-04-16
Rated 1 van de 5 door JPL71 uit Mécontent !!! bonjour, Je ne trouve pas le pilote sur votre site !!!
Datum plaatsing: 2026-04-14
