Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
EPSON Printer XP-2205
48€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | EPSON |
| Type inktpatroon (printer) | Met Cartridges |
| Referenties patronen | Epson N°604 - Ananas |
| Afdrukformaat | Tot A4 |
| Wifi | Ja |
| NFC | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Compatibiliteit PC/MAC | Mac Os, Epson Iprint, Chrome Os, Windows |
| automatisch recto verso | Nee |
| Max afdrukkwaliteit | 5760 X 1440 Dpi |
| Afdruksnelheid in zwart (pagina's/min) | 8 |
| Afdruksnelheid in kleur (pagina's/min) | 4 |
| papierinvoer | 60 Bladen |
| max scankwaliteit | 2400 X 1200 Dpi |
| Tactiel | Nee |
| Afmetingen product | H 14,6 cm x L 39 cm x D 30 cm |
| Afmetingen pakje | H 38,4 cm x L 43,8 cm x W 24,3 cm |
| Nettogewicht | 4kg |
| Brutogewicht | 5,1kg |
| Kleuren | Zwart |
| Aanvullende kenmerken | ► Compacte multifunctionele printer Bespaar tijd, ruimte en geld. ► Eenvoudig mobiel afdrukken Druk gemakkelijk af vanaf uw smartphone of tablet1 ► Gescheiden inktcartridges Bespaar door alleen de uitgeputte kleur te vervangen ► Wi-Fi en Wi-Fi Direct Draadloos afdrukken met of zonder netwerk ► Afdruksnelheid ISO/IEC 24734: 8 pagina’s/min Zwart-wit, 4 pagina’s/min Kleur ► Handmatig dubbelzijdig afdrukken |
| Toebehoren. | Startercartridges, USB type B kabel niet inbegrepen |
| Artikelcode | 975904 |
Rated 1 de 5 de B17 par Imprimante EPSON Expression XP-2205 multifonction ne fonctionne pas changement d 'imprimante pour un autre modèle et remboursement
Date de publication: 2026-05-01
Rated 4 de 5 de Lionel par Pratique d'utilisation. Correspond parfaitement à mon attente. Usage pratique pour l'utilisation que j'en fais.
Date de publication: 2026-04-28
Rated 5 de 5 de Gill par Imprimante Produit parfait et la service était très bonne aussi!
Date de publication: 2026-04-27
Rated 5 de 5 de Maricle par Satisfaction Achat d'un imprimante scan le mois dernier Article parfait et peu onéreux. Je suis très satisfaite.
Date de publication: 2026-04-23
Rated 5 de 5 de Janphi par RAS Peu utilisée pour l’instant mais fonctionne parfaitement pour l’instant.
Date de publication: 2026-04-23
