Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
HP DeskJet 2921e multifunctionele printer – geschikt voor Instant Ink
48€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | HP |
| Type inktpatroon (printer) | 1 Zwarte Inktpatroon En 1 Kleur Inktpatroon |
| Referenties patronen | Hp 308 |
| Afdrukformaat | Tot A4 |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Compatibiliteit PC/MAC | Mac Os, Chrome Os, Windows |
| automatisch recto verso | Handmatig |
| Max afdrukkwaliteit | 4800 X 1200 Dpi |
| Afdruksnelheid in zwart (pagina's/min) | 7,5 |
| Afdruksnelheid in kleur (pagina's/min) | 5,5 |
| papierinvoer | 60 Bladen |
| max scankwaliteit | 1200Ppp |
| Tactiel | Nee |
| Aansluittechniek | Usb 2.0 |
| Afmetingen product | H 15,4 cm x L 42,5 cm x D 30,4 cm |
| Afmetingen pakje | H 35,4 cm x L 47,5 cm x W 19,1 cm |
| Nettogewicht | 3,42kg |
| Brutogewicht | 4,53kg |
| Kleuren | Zwart |
| Aanvullende kenmerken | Eenvoudig en betrouwbaar afdrukken Installeer uw printer in enkele minuten dankzij de intuïtieve HP-app. Print moeiteloos uw dagelijkse documenten: etiketten, lesfiches en kleurrijke materialen. Belangrijkste punten: ► 7,5 pagina's/min in zwart – 5,5 pagina's/min in kleur ► Papierlade voor 60 vellen ► Betrouwbare dual-band Wi-Fi met automatische herverbinding ► Afdrukken, scannen en kopiëren vanaf uw smartphone ► Gemaakt met minstens 70% gerecycled plastic ► Raak nooit zonder inkt met Instant Ink: handige cartridgevervangingen en slimme levering inbegrepen, waarmee u tot 70% bespaart met het Instant Ink-abonnement. Schrijf u in voor inkt, levering en recycling vanaf € 1,49 per maand. Help ons plastic terug te brengen in printers dankzij de inbegrepen prepaid recyclingservice. Gemoedsrust dankzij de flexibiliteit van het plan, dat u op elk moment kosteloos kunt wijzigen of annuleren. |
| Toebehoren. | Startcartridges / USB‑kabel type B niet inbegrepen |
| Artikelcode | 10013176 |
Rated 5 van de 5 door MarvinM uit Un abonnement ultra quali [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] Très bon produit l’impression est parfait mais le must have c’est vraiment l’abonnement. Enfin … je peux choisir le nombre de page que j’imprime et recevoir mes cartouches à la maison sans m’en préoccuper
Datum plaatsing: 2026-04-21
Rated 5 van de 5 door Sharlyze91 uit Bonnes fonctiannalités J'ai acheté cet article il y a quelques semaines et je suis satisfaite. Le seul hic c'est l'option recto verso mais ceci est un détail.
Datum plaatsing: 2026-04-19
Rated 5 van de 5 door Carine uit Imprimante HP Super imprimante 🖨. Super qualité prix livraison très rapide
Datum plaatsing: 2026-04-17
Rated 5 van de 5 door Aishou uit Très bon achat qualitatif Hyper contente de mon achat… au top pour un achat dans l’urgence
Datum plaatsing: 2026-04-12
Rated 5 van de 5 door EbruY uit Facile , 3en1 , gerable a tout moment parfait pour une maison avec 3 enfants de bas age [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] J ai recu mon imprimante Hp deskjet2920 Il.est tres beau noir mate C est une Photocopieuse en meme temps Le wifi intégré facile a trouver sur le téléphone, au cas ou les livrets sont dedans Imprimer et gerer via l application Modèle qui fais scanner aussi J ai recu 2 cartouche ; noir et couleur Imprimer des feuilles A4 ou A5 réglable Une utilisation tellement facile que vous ne perdrez pas le temps pour comprendre
Datum plaatsing: 2026-04-09
