Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Printer HP OJ PRO 8124e
109€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | HP |
| Type inktpatroon (printer) | Met Cartridges |
| Referenties patronen | Hp 924 Cyan / Magenta / Geel / Zwart |
| Afdrukformaat | Tot A4 |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | NC |
| Compatibiliteit PC/MAC | Hp Eprint, Apple Airprint, Windows |
| automatisch recto verso | Ja |
| Max afdrukkwaliteit | 4800 X 1200 Dpi |
| Afdruksnelheid in zwart (pagina's/min) | 20 |
| Afdruksnelheid in kleur (pagina's/min) | 10 |
| papierinvoer | 225 Bladen |
| max scankwaliteit | 1200 X 1200 Dpi |
| Tactiel | Ja |
| Afmetingen product | H 33,75 cm x L 46 cm x D 23,3 cm |
| Afmetingen pakje | H 40,8 cm x L 50,6 cm x W 29,8 cm |
| Nettogewicht | 8,2kg |
| Brutogewicht | 10,4kg |
| Kleuren | Grijs |
| Aanvullende kenmerken | ► Eenvoudige configuratie ► Afdrukken, kopiëren, scannen ► Afdrukprestaties: Afdruksnelheid tot 20 ppm (zwart) en 10 ppm (kleur) ► Optimale zwarte afdrukkwaliteit: 1.200 x 1.200 dpi resolutie ► Capaciteit automatische invoerlade: Standaard, 35 vellen ► Automatisch dubbelzijdig afdrukken ► Nooit meer zonder inkt met Instant Ink: handige cartridgevervangingen en slimme levering inbegrepen, waarmee u tot 70% bespaart met het Instant Ink-abonnement. Schrijf u in voor inkt, levering en recycling vanaf €1,49 per maand. Help ons plastic terug in printers te krijgen met de inbegrepen voorafbetaalde recyclingservice. Gemoedsrust dankzij de flexibiliteit om het abonnement op elk moment zonder kosten te wijzigen of te annuleren. |
| Toebehoren. | Startercartridges, USB type B-kabel niet inbegrepen |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | HP.INC |
| Postadres | HP REG 23010 08028 BARCELONA |
| E-mailadres | REG@HP.CPM |
| Artikelcode | 993267 |
Rated 5 van de 5 door Sahbi uit Super J ai acheté ce produit récemment et il correspond tres bien à mes besoins
Datum plaatsing: 2026-05-03
Rated 4 van de 5 door Vieux dragon uit Fonctionalité La connexion wifi est le seul problème lié à l’éloignement de la boxe
Datum plaatsing: 2026-04-21
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Super imprimante Très satisfaite de cette importante je ne regrette pas mon achat
Datum plaatsing: 2026-04-07
Rated 4 van de 5 door Jos38640 uit Retour mitigé Je trouve l impression en mode wifi très lente et utilisation de l application pour imprimer pas toujours efficace
Datum plaatsing: 2026-04-05
Rated 3 van de 5 door Yann uit Achat d’une imprimante HP Belle imprimante, mais sans notice, bonjour la mise en place… les économies de papier c’est bien. Mais là, c’est trop. Vous n’y êtes pour rien À faire remonter à HP Merci
Datum plaatsing: 2026-03-23
