Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Strijkplank VALBERG 132x46cm
54€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Afmeting van de plateau | 132x46cm |
| Hoofdmateriaal | Katoen |
| Max. hoogte | 60cm |
| Hoes | 300Gr/Mm² |
| Verlengsnoer | Ja |
| Transporteerbaar | Ja |
| Kleuren | Grijs |
| Aanvullende kenmerken | Strijkplank voor frequent gebruik - Plateau voor stoomcentrale - Kledinghangerhouder - Eerste hoes van 300 gr/mm² - Gemakkelijk verplaatsbaar dankzij de twee wieltjes - Elektrische verlengkabel van 2,50 m - Verstelbare hoogte van 60 tot 90 cm |
| Afmetingen product | H 168 cm x L 46 cm x D 7 cm |
| Afmetingen pakje | H 168 cm x L 46 cm x W 7 cm |
| Brutogewicht | 8,88kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10001671 |
Rated 2 van de 5 door Jp 91 uit Regret de l achat. La table n est pas stable,et tangue de doite à gauche. Repassage pas agréable.
Datum plaatsing: 2026-03-26
Rated 5 van de 5 door Pat uit Table a repasser Très bonne table a repasser je m'en sers tout les jours
Datum plaatsing: 2026-03-22
Rated 4 van de 5 door Clau uit Tres bien Tres bon article, fonctionnel facil a plier et déplier
Datum plaatsing: 2026-03-18
Rated 2 van de 5 door Lau72 uit Bien vérifier le paquet J’ai acheté cette table à repasser. Mais il manquait des éléments (pieds)
Datum plaatsing: 2026-03-18
Rated 5 van de 5 door titus uit table à repasser agréable et facile à ranger très belle table à repasser et agréable, ne pas mettre la centrale à vapeur sur le plateau ,ne regrette pas mon achat .
Datum plaatsing: 2026-03-14
