Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Strijkplank VALBERG 120x45cm
39€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Afmeting van de plateau | 120x45cm |
| Hoofdmateriaal | Katoen |
| Max. hoogte | 64cm |
| Hoes | 300Gr/Mm² |
| Verlengsnoer | Nee |
| Kleuren | Grijs |
| Aanvullende kenmerken | Strijktafel voor regelmatig gebruik - Strijkijzerhouder met siliconen en geventileerde ruimte om stoom te laten ontsnappen - Stofhoes van 300 gr/m² van eerste montage - Verstelbare hoogte van 64 tot 92 cm |
| Afmetingen product | H 156 cm x L 45 cm x D 6 cm |
| Afmetingen pakje | H 156 cm x L 45 cm x W 6 cm |
| Brutogewicht | 5,84kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10001640 |
Rated 5 van de 5 door Cath82 uit Bon rapport qualité prix Bon rapport qualité prix..fonctionnel. très correct
Datum plaatsing: 2026-05-01
Rated 5 van de 5 door Bacar uit Avis de satisfaction J’ai acheté la planche pour remplacer mon encienne planche
Datum plaatsing: 2026-04-17
Rated 2 van de 5 door Anoniem uit Manque d'information. Mécontente de l'achat table à repasser Valberg. Problème de condensation. Eau qui s'écoule par terre.
Datum plaatsing: 2026-04-17
Rated 5 van de 5 door Saba uit Table à repasser Table à repasser parfait je recommande très fonctionnel
Datum plaatsing: 2026-03-21
Rated 4 van de 5 door Revinob uit Pratique et fonctionnelle Je ne suis pas l'utilisateur c'est la dame qui fait le ménage elle à trouvé que c'était bien. Merci
Datum plaatsing: 2026-03-21
