Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
VALBERG Pyrolyse oven MFO 72 P K CDTR 30
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type oven | Multifunctionele Pyrolyse-Oven |
| Verwarmingswijze | Conventionele Oven |
| Totaal netto volume | 72L |
| Schoonmaken van de oven | Pyrolyse |
| Type deur | Koud |
| Programmeerbaar | Ja |
| Aantal bereidingswijzen | 7 |
| Maximale temperatuur (°C) | 250°C |
| Grill | Ja |
| Energieklasse | A+ |
| Vermogen oven (W) | 2 800W |
| Kabel meegeleverd | Ja, met stopcontact |
| Toebehoren. | 1 Lekplaat + 1 Rooster, Telescopische Rails |
| Afmetingen product | H 59,5 cm x L 59,5 cm x D 57,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 66,5 cm x L 65,5 cm x W 67,5 cm |
| Kleuren | Zwart |
| Brutogewicht | 39,65kg |
| Aanvullende kenmerken | Conventionele Oven,Ontdooien |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10005255 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 4 de 5 de coco par Acheté en janvier 2026, fonctionne très bien jusqu'à présent, bon rapport prix/qualité, assez comptent de l'achat. Seul bémol: la programmation n'est pas très intuitive, un peu de chipotage au début mais finalement on s'y habitue.
Date de publication: 2026-02-19
Rated 5 de 5 de Anonyme par 🙌 Très contente de mon article qualité et prix très raisonnable
Date de publication: 2026-02-09
Rated 5 de 5 de MSF par Four Tres bien pour une première game Satisfaite, je le conseille
Date de publication: 2026-02-07
Rated 4 de 5 de Koko56700 par Four Je suis tres contente de mon achat. Un seul bémol il faut toujours programmer le four et lorsque la recette demande de vaisselle la température il faut tout reprogrammer
Date de publication: 2026-01-25
Rated 4 de 5 de Sala57 par Très bon four Parfait, un défaut, il n’y a pas de mise en route direct sans programme et timer.
Date de publication: 2026-01-14
