Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
VALBERG Inbouw pyrolyse-oven MFO 70 P K CD 343C
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type oven | Multifunctionele Pyrolyse-Oven |
| Verwarmingswijze | Conventionele Oven |
| Totaal netto volume | 70L |
| Schoonmaken van de oven | Pyrolyse |
| Type deur | Koud |
| Programmeerbaar | Ja |
| Aantal bereidingswijzen | 9 |
| Maximale temperatuur (°C) | 250°C |
| Grill | Ja |
| Energieklasse | A+ |
| Vermogen oven (W) | 3 200W |
| Vermogen grill (W) | 2 000W |
| Kabel meegeleverd | Ja, met stopcontact |
| Toebehoren. | 1 Lekplaat + 1 Rooster |
| Afmetingen product | H 59,5 cm x L 59,5 cm x D 57,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 67 cm x L 64,8 cm x W 68,8 cm |
| Kleuren | Zwart |
| Brutogewicht | 43kg |
| Aanvullende kenmerken | Conventionele Oven,Ontdooien,Dubbele Grill |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10007161 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 de 5 de liondu29 par Facile d'utilisation Après 3 semaines d'utilisation je suis très satisfait
Date de publication: 2026-04-19
Rated 3 de 5 de Laguigne65 par Pas mal C’est un four qui est bien dans l’utilisation. Je ne mets que 3 étoiles car je trouve qu’il met très longtemps à chauffer.(7 minutes pour arriver à 180•) La notice n’est pas explicite non plus.
Date de publication: 2026-04-14
Rated 1 de 5 de Anonyme par Mauvais choix Pas du tout satisfaite je regrette cet achat par rapport à mon four précédent qui était très bien
Date de publication: 2026-04-07
Rated 5 de 5 de dino33 par Conforme à mon attente Très content, un petit pb : une seule grille. C'est tout
Date de publication: 2026-03-31
Rated 5 de 5 de Beat68 par Bon four Ayant pris possession d'un four Valberg je suis satisfaite de ce produit.
Date de publication: 2026-03-30
