Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Heteluchtoven HISENSE BSA66211AX
299€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | HISENSE |
| Type oven | Multifunctionele Oven |
| Verwarmingswijze | Geforceerde Lucht En Stoom |
| Totaal netto volume | 77L |
| Schoonmaken van de oven | Hydrolyse |
| Type deur | Getemperd |
| Aantal bereidingswijzen | 12 |
| Maximale temperatuur (°C) | 300°C |
| Grill | Ja |
| Energieklasse | A |
| Vermogen oven (W) | 3 500W |
| Kabel meegeleverd | Ja, met stopcontact |
| Toebehoren. | 1 lèfrite + 1 lèchefrite profond + 1 grille |
| Inbouwafmetingen | H 59cm x L 56cm x P 55cm |
| Afmetingen product | H 59,5 cm x L 59,5 cm x D 56,4 cm |
| Afmetingen pakje | H 64 cm x L 65 cm x W 65 cm |
| Kleuren | Inox |
| Brutogewicht | 45kg |
| Gefabriceerd in | Europa |
| Artikelcode | 10017897 |