Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Oven katalyse WHIRLPOOL OMR551CR0X
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | WHIRLPOOL |
| Type oven | Multifunctionele Katalyse-Oven |
| Verwarmingswijze | Hetelucht |
| Totaal netto volume | 71L |
| Schoonmaken van de oven | Katalyse |
| Type deur | Getemperd |
| Programmeerbaar | Ja |
| Aantal bereidingswijzen | 7 |
| Maximale temperatuur (°C) | 250°C |
| Grill | Ja |
| Energieklasse | A |
| Vermogen oven (W) | 2 900W |
| Vermogen grill (W) | 1 800W |
| Kabel meegeleverd | Ja, zonder stopcontact |
| Toebehoren. | 1 Lekplaat + 1 Rooster |
| Afmetingen product | H 59,5 cm x L 59,5 cm x D 55,1 cm |
| Afmetingen pakje | H 67 cm x L 64 cm x W 65 cm |
| Kleuren | Zwart En Silver |
| Brutogewicht | 28,4kg |
| Gefabriceerd in | Polen |
| Aanvullende kenmerken | Deegrijzen,Pizza |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | EUROPEAN APPLIANCES FRANCE SAS |
| Postadres | 11-13 COURS VALMY 92800 PUTEAUX |
| E-mailadres | ESHOP@EUROPEANAPPLIANCES.COM |
| Artikelcode | 989773 |
Rated 5 de 5 de Mimi59 par Très bon four encastrable Bon rapport qualité prix. Il est performant et esthétique. Très simple à monter.
Date de publication: 2026-04-27
Rated 5 de 5 de Pascal par Très bon rapport qualité/ prix Facile à installer et très fonctionnel, très bon rapport qualité prix, ja n'ai qu'un mois d'utilisation.
Date de publication: 2026-04-22
Rated 5 de 5 de Lucdn par Satisfait de notre four Four très facile d utilisation. . Parfait et prix intéressant
Date de publication: 2026-04-21
Rated 5 de 5 de Lili par Parfait Facile d'utilisation, convient parfaitement. Très bien rapport qualité prix
Date de publication: 2026-04-16
Rated 5 de 5 de patou par super fonctionnalite j ai achete ce produit et j en suis tres content et je le conseille
Date de publication: 2026-04-15