Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Naaimachine VALBERG VB-MAC.3
69€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Producttype | Naaimachine |
| Aantal programma's | 2 |
| Aantal punten | 16 |
| Rijgtype | Vereenvoudigd |
| Arm | Vrijstaande |
| Knoopsgaten | 4 Stappen |
| Verlichting | Oui |
| Toebehoren. | 2 naalden, 1 inrijger, 3 garenklossen, 3 spoelen, 1 knoopsgatvoet, 1 ritsvoet, 1 pedaal |
| Aanvullende kenmerken | Achteruitversnellingsfunctie |
| Afmetingen product | H 14 cm x L 32 cm x D 27,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 32,6 cm x L 18,6 cm x W 39 cm |
| Brutogewicht | 3,8kg |
| Stroomverbruik uitstand | 0,1W |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10006108 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 de 5 de JJM par Super Machine à coudre. J'ai acheté cette machine à coudre pour ma petite fille pour son anniversaire (ses 12 ans) elle est ravie et très contente elle s'en sert tous les jours.
Date de publication: 2026-04-20
Rated 5 de 5 de psps par rien a redire parfait trais content de mon achat parfait fonctionne trais bien et facile
Date de publication: 2026-04-12
Rated 5 de 5 de wepo par Impeccable 👌 Superclasse 5 etoiles Je suis très content bravo
Date de publication: 2026-04-11
Rated 4 de 5 de ISA par Couture Impeccable correspond à ce que je voulais merci bien
Date de publication: 2026-04-10
Rated 5 de 5 de Fab par Facile d'emploi Bonne machine pour le prix, idéal pour personne novice
Date de publication: 2026-03-29
