Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Kookpot ARTHUR MARTIN 26cm inox
29€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | ARTHUR MARTIN |
| Producttype | Kookpot |
| Kleuren | Inox |
| Diameter (cm) | 26cm |
| Inhoud | 6L |
| Hoofdmateriaal | Inox |
| Materiaal binnenkant | Inox |
| Afneembare handgreep | Nee |
| Geschikt voor | Geschikt Voor Alle Types Fornuizen, Ook Inductie |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Aanvullende kenmerken | Roestvrijstalen braadpan diameter 26 cm Glazen deksel met verdamper Interne maatverdeling Inhoud: ongeveer 6 liter Goede warmtegeleiding en gelijkmatige warmteverdeling |
| Afmetingen product | H 12 cm x L 36 cm x D 30 cm |
| Afmetingen pakje | H 12 cm x L 30 cm x W 36 cm |
| Nettogewicht | 1,75kg |
| Brutogewicht | 2kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | EUROMENAGE |
| Postadres | 20-22 RUE DE LA FERME SAINT LADRE 95470 SAINT WITZ |
| E-mailadres | RELATIONS.CLIENTS@EUROMENAGE.COM |
| Artikelcode | 10004342 |
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Impeccable Très contente de mon achat, bonne qualité et prix très intéressant
Datum plaatsing: 2026-03-15
Rated 5 van de 5 door Tn82 uit Très bon marque contente de mon achat. Sa répond à mes attentes. Très bon qualité et prix. Après avoir vérifié les prix dans les autres sites.
Datum plaatsing: 2026-02-27
Rated 5 van de 5 door Quechua uit Très bien Très bien , s'adapte sur les plaques induction , je recommande
Datum plaatsing: 2026-02-12
Rated 3 van de 5 door AJM uit Fiabilité du faitout Je ne suis pas satisfaite de mon faitout car il s’est taché dès la première utilisation. Pour moi, le rapport qualité prix n’est pas réaliste.
Datum plaatsing: 2026-02-11
Rated 5 van de 5 door Cel uit Simple d'utilisation et très fonctionnel Acheté le mois dernier et super contente de mon achat
Datum plaatsing: 2026-02-01