Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Pannenset ARTHUR MARTIN roestvrij staal 14/16/18/20 cm
49€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | ARTHUR MARTIN |
| Producttype | Pannenset |
| Kleuren | Inox |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Materiaal binnenkant | Inox |
| Afneembare handgreep | Ja |
| Geschikt voor | Geschikt Voor Alle Types Fornuizen, Ook Inductie |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Aanvullende kenmerken | Set van 4 roestvrijstalen kookpotten, mat satijn binnenwerk, binnenaanwijzingen, schenktuiten, capsulebodem. Afneembare handgreep (niet in de vaatwasser plaatsen) Diameter: 14, 16, 18 en 20 cm Geschikt voor alle soorten vuur, inclusief inductie. |
| Afmetingen product | H 11 cm x L 27 cm x D 23 cm |
| Afmetingen pakje | H 11 cm x L 27 cm x W 23 cm |
| Nettogewicht | 1,8kg |
| Brutogewicht | 2kg |
| Artikelcode | 10014121 |
Rated 5 de 5 de Lilou par Superbe Très bel ensemble de casseroles. Je suis ravie de mon achat
Date de publication: 2026-04-06
Rated 5 de 5 de Fidjiz91 par Ravie Très bien. Le fond de la casserole n’accroche pas. Le bec verseur est très bien
Date de publication: 2026-03-04
Rated 5 de 5 de Captain31 par Avis Conforme à ma commande et à la livraison et la qualité du produit
Date de publication: 2026-03-01
Rated 5 de 5 de Oggy par Super qualite Je suis satisfaite de mon achat, Livrée en temps et en heure
Date de publication: 2026-02-26
Rated 5 de 5 de Barjo par Très bonne qualité Exactement ce que j'attendais de ces casseroles !!!
Date de publication: 2026-02-23