Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
MENASTYL the Superball Pannenset 8-delig - Ecru - Alle Warmtebronnen incl. Inductie
59€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | MENASTYL |
| Producttype | Pannenset, kookset |
| Kleuren | Ecru |
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| Materiaal binnenkant | Keramisch |
| Afneembare handgreep | Ja |
| Geschikt voor | Inductie |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Aanvullende kenmerken | Kookset van 8 stuks bestaande uit: - Koekenpan 20 en 24 cm - Steelpan 20 cm - Braadpan 24 cm - Glazen deksels met siliconen rand 20 en 24 cm - Afneembaar handvat - Beschermvilt |
| Afmetingen product | H 19 cm x L 39 cm x D 26 cm |
| Afmetingen pakje | H 19 cm x L 39 cm x W 26 cm |
| Nettogewicht | 4,02kg |
| Brutogewicht | 4,03kg |
| Artikelcode | 10017135 |
Rated 4 van de 5 door Betty uit Batterie cuisine menastyl Très contente de ces casseroles qui ne prennent pas de place.Couleur très jolie assortie à ma cuisine
Datum plaatsing: 2026-04-29
Rated 5 van de 5 door Zazou uit Super fonctionnalité J’ai acheté cet article pour l’offrir,ma fille en est ravie
Datum plaatsing: 2026-04-06
Rated 5 van de 5 door Laeti uit Super qualitatif J’adore le côté pratique du rangement La qualité de la batterie exceptionnelle et les couvercles très pratique pour ne pas mettre de matière grasse
Datum plaatsing: 2026-03-31
Rated 5 van de 5 door Natem uit TOP !!!! A recommander Achat vraiment TOP !!!! Compact, pratique et très design Très content de mon achat, je recommande vivement pour les petits emplacements
Datum plaatsing: 2026-03-24
Rated 4 van de 5 door Pupuce uit Super fonctionnel Très satisfaite de mon achat, très bon produit que je recommande
Datum plaatsing: 2026-03-24