Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Couscousmaker MENASTYL 10L INOX
29€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | MENASTYL |
| Producttype | Couscoussier, kookpan |
| Kleuren | Inox |
| Inhoud | 10L |
| Hoofdmateriaal | Inox |
| Materiaal binnenkant | Inox |
| Afneembare handgreep | Nee |
| Geschikt voor | Geschikt Voor Alle Types Fornuizen, Ook Inductie |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Aanvullende kenmerken | Couscoussier MENASTYL, volledig inox, inhoud 10 L Onderhoudstips voor uw inox kookgerei: Na gebruik een beetje warm zeepsop met witte azijn toevoegen, laten inwerken en gemakkelijk schoonmaken zonder strepen. |
| Afmetingen product | H 26,5 cm x L 32 cm x D 26 cm |
| Afmetingen pakje | H 26,5 cm x L 32 cm x W 26 cm |
| Nettogewicht | 2,1kg |
| Brutogewicht | 2,1kg |
| Artikelcode | 987970 |
Rated 5 van de 5 door Pasparlab uit Bon achat Très bon rapport qualité prix . Belle qualité Bonne cuisson sur plaque gaz
Datum plaatsing: 2026-04-17
Rated 5 van de 5 door Laté uit Parfait Convient parfaitement sur une induction Fait le job !
Datum plaatsing: 2026-03-22
Rated 4 van de 5 door EMYCY uit Bon achat Un peu léger. Mais rapport qualité/prix excellent !
Datum plaatsing: 2025-08-11
Rated 4 van de 5 door Isa 06 uit Taille parfaite J’ai fait un couscous remplie bien sa fonction par contre la partie supérieure ne s’emboite pas très bien un léger décalage de un minimetre qui n’empêche pas la cuisson vapeur . Très beau designs
Datum plaatsing: 2025-06-09
Rated 5 van de 5 door Concetta uit Bon rapport qualité prix Bonne qualité et je l'utilise pour plusieurs préparations
Datum plaatsing: 2025-05-10