Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Koelvriescombinatie VALBERG CNF 327 C S742C
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Kleuren | Silver |
| Aantal personen | 3 |
| Totaal netto volume | 327L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 221L |
| Nuttig volume diepvriezer | 106L |
| Vriesklasse | **** T -24 °C - Bewaartijd Van Verse Producten En/Of Bewaartijd Diepgevroren Producten 1 Jaar |
| Type koude | No Frost |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, automatisch |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 5 |
| Omkeerbare deur | Ja |
| Aantal rekjes diepvriezer | 4 |
| Energieklasse | C |
| Geluidsniveau (dB) | 39 |
| Alarm open deur | Nee |
| Thermostaat | Ja |
| Waterverdeler | Nee |
| Aantal fruit- en groentenbakken | 1 |
| Positie diepvriezer | Onder |
| Hoogte product | 184cm |
| Afmetingen product | H 184 cm x L 60 cm x D 69,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 193,1 cm x L 54 cm x W 71,5 cm |
| Brutogewicht | 80kg |
| Aanvullende kenmerken | Koelkast 221 l |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10012186 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 van de 5 door geo57 uit Très satisfait Fonctionne parfaitement, le système no frost est un vrai plus. très bon rapport qualité/prix.
Datum plaatsing: 2026-05-19
Rated 5 van de 5 door Kitou uit Super Je l’ai acheté le mois dernier très bien ! J’avais un LG et celui ci est tout aussi bien
Datum plaatsing: 2026-05-11
Rated 5 van de 5 door Kiki 42 uit Produits bien étudié Un très bon rapport qualité prix 👍😁 simple mais efficace
Datum plaatsing: 2026-05-09
Rated 5 van de 5 door Cisco83 uit Génial Super frigo- congélateur pour moi et ma compagne, silencieux et sympas , je recommande
Datum plaatsing: 2026-05-08
Rated 5 van de 5 door Eliza 21 uit Surper rapport qualité prix J'ai acheté un frigo valberg le mois dernier et pour l'instant il fonctionne très bien, très contente de mon achat. A voir sur la durée évidemment ! Celui que je possédait avant était une bonne marque et il a tenu 10 ans...
Datum plaatsing: 2026-05-08
