Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
VALBERG Combi koelkast CNF 400 D S742C

Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Kleuren | Silver |
| Aantal personen | 4 |
| Totaal netto volume | 400L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 273L |
| Nuttig volume diepvriezer | 127L |
| Vriesklasse | **** T -24 °C - Bewaartijd Van Verse Producten En/Of Bewaartijd Diepgevroren Producten 1 Jaar |
| Type koude | Geventileerd |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, automatisch |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 9 |
| Aantal rekjes diepvriezer | 3 |
| Energieklasse | D |
| Geluidsniveau (dB) | 37 |
| Minimale werkingsomgeving (°C) | 10°C |
| Maximale werkingsomgeving (°C) | 38°C |
| Thermostaat | Ja |
| Waterverdeler | Nee |
| Aantal fruit- en groentenbakken | 2 |
| Hoogte product | 186cm |
| Afmetingen product | H 186 cm x L 60 cm x D 68 cm |
| Afmetingen pakje | H 193,9 cm x L 62,5 cm x W 72,2 cm |
| Brutogewicht | 71kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10006123 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 van de 5 door Lollypop uit Très bon produit Excellent produit logeable espaces bien répartis côté réfrigérateur et congélateur
Datum plaatsing: 2026-04-15
Rated 3 van de 5 door Jekcrusher uit Vitres trop fines Après un mois d’utilisation. Le frigo est grand, assez silencieux cependant les étagères en vitre ne semble pas très solide, la vitre se courbe si on appuie dessus. Je pense que si on met trop de poids sur une étagère, elle pourrait se casser. C’est la première fois que je vois des étagères aussi fine sur un frigo.
Datum plaatsing: 2026-04-10
Rated 5 van de 5 door nad uit combiner frigo congelateur A la hauteur de nos attentes ,il est bien au niveau de la place dedans , surtout le bac à légumes
Datum plaatsing: 2026-04-09
Rated 5 van de 5 door Mimi13000 uit Très nien Très bon frigo pour le prix je recommande vivement cette article
Datum plaatsing: 2026-04-07
Rated 2 van de 5 door Joao33 uit Mon premier achat de gros électroménager Très déçu le compresseur fait un bruit pas normal un technicien doit venir voir le défaut
Datum plaatsing: 2026-04-05
