Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Koel-vriescombinatie VALBERG CNF 493 E X180C

Eco-tips voor uw koelkast? Het antwoord van Léa:
ELECTRO DEPOT ondersteunt je bij het beter beheren van uw energieverbruik en helpt je de juiste dagelijkse gewoonten aan te nemen.
Voor meer informatie, klik hier.
Ontdek onze Koel-vriescombinatie VALBERG CNF 493 E X180C
Met VALBERG wordt je keuken modern en praktisch uitgerust. Je kiest voor betrouwbaarheid en de beste prijs-kwaliteitsverhouding .
No Frost
Deze koelkast met geventileerde koeling zorgt voor een gelijkmatige koudeverdeling en gelijkmatige verdeling van de koude, met een vrije opslag van levensmiddelen in de koelkast als gevolg.Voor 4 personen
Het totaalvolume van deze combikoelkast bedraagt: 493 L(Koelkast 344 L / Diepvries 149 L), perfect voor een modaal gezin van 4 personen.Geluidsniveau
Het gemiddeld geluidsniveau van deze koelkast bedraagt38 dB, wat overéénstemt met stil.Videos
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Kleuren | Inox |
| Aantal personen | 4 |
| Totaal netto volume | 493L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 344L |
| Nuttig volume diepvriezer | 149L |
| Vriesklasse | **** T -24 °C - Bewaartijd Van Verse Producten En/Of Bewaartijd Diepgevroren Producten 1 Jaar |
| Type koude | No Frost |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, automatisch |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 11 |
| Aantal rekjes diepvriezer | 3 |
| Energieklasse | E |
| Energieverbruik (KWu/24u) | 0,81 |
| Geluidsniveau (dB) | 38 |
| Minimale werkingsomgeving (°C) | 16°C |
| Alarm open deur | Ja |
| Thermostaat | Ja |
| Aantal fruit- en groentenbakken | 2 |
| Positie diepvriezer | Onder |
| Hoogte product | 200cm |
| Afmetingen product | H 200 cm x L 70,4 cm x D 69,2 cm |
| Afmetingen pakje | H 211,1 cm x L 75 cm x W 73,8 cm |
| Brutogewicht | 104kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 972960 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 de 5 de Poulette 77 par Grand volume Marque légèrement les doigts sur la porte, un coup éponge et il est comme neuf. Beau design, s’intégrera dans n’importe quelle cuisine. Grand tiroir à légumes, les poireaux rentrent sans avoir à les couper ou les plier. J’ai dû retirer une clayette de la porte, le tiroir à légumes étant plus profond, il manque une clayette, pour pouvoir mettre plus de bouteilles. Du coup il ne reste qu’une clayette pour le beurre, margarine et les divers pots ; confiture, moutarde etc, heureusement qu’il fait 70 cm de large. Zéro bruit, je me demandais même s’il était allumé, mais un thermomètre m’à confirmé les bonnes températures. J’aurais bien aimé rajouter une clayette dans la partie pricipale, mais il n’y a pas assez d’encoches possibles pour choisir une hauteur qui me conviendrait. Aucun regret pour mon achat.
Date de publication: 2026-04-20
Rated 5 de 5 de Yannick par Très pratique Impeccable achetez depuis un mois 1/2 très satisfait de mon achat
Date de publication: 2026-04-19
Rated 5 de 5 de Marieb par Super Très contents !! Grande capacité , grande largeur , porte inversée sans difficulté ! 2 grand tiroirs congélateur avec ouverture directe sans porte !
Date de publication: 2026-04-16
Rated 5 de 5 de Adj par Optimal bravo Grand spacieux, la plaque de fer au fond du frigo est vraiment Optimale Et garantie un froid uniforme dans tout le frigo, je recommande vivement ce produit, le rapport qualité prix est extra On ne l’entend pas au début je vérifiais s’il fonctionnait à chaque fois (des restes de mon expérience passée😂) silence d’église. Les rangements sont propres Bref c’est celui qui me fallait et je vous le recommande
Date de publication: 2026-04-08
Rated 5 de 5 de Jojo par Grande capacité J ai acheté au mois de novembre je suis très satisfaite du produit
Date de publication: 2026-04-07
