Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Koel-vriescombinatie VALBERG CNF 378 A X625C
Ontdek onze Koel-vriescombinatie VALBERG CNF 378 A X625C
Met VALBERG wordt je keuken modern en praktisch uitgerust. Je kiest voor betrouwbaarheid en de beste prijs-kwaliteitsverhouding .
No Frost
Deze koelkast met geventileerde koeling zorgt voor een gelijkmatige koudeverdeling en gelijkmatige verdeling van de koude, met een vrije opslag van levensmiddelen in de koelkast als gevolg.Voor 4 personen
Het totaalvolume van deze combikoelkast bedraagt: 378 L(Koelkast 256 L / Diepvries 122 L), perfect voor een modaal gezin van 4 personen.Geluidsniveau
Het gemiddeld geluidsniveau van deze koelkast bedraagt29 dB, wat overéénstemt met uiterst stil.Omkeerbare deur
Dankzij de omkeerbare deur (kit meegeleverd), kunt u de openingsrichting van de deur veranderen om de toegang tot de koelkast te vergemakkelijken naargelang de indeling van de keuken.Video
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Kleuren | Inox |
| Aantal personen | 4 |
| Totaal netto volume | 378L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 256L |
| Nuttig volume diepvriezer | 122L |
| Vriesklasse | **** T -24 °C - Bewaartijd Van Verse Producten En/Of Bewaartijd Diepgevroren Producten 1 Jaar |
| Type koude | No Frost |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, automatisch |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 8,5 |
| Omkeerbare deur | Ja |
| Aantal rekjes diepvriezer | 3 |
| Energieklasse | A |
| Geluidsniveau | 29dB |
| Alarm open deur | Ja |
| Visualización | Ja |
| Thermostaat | Ja |
| Waterverdeler | Nee |
| Aantal fruit- en groentenbakken | 2 |
| Positie diepvriezer | Onder |
| Hoogte product | 201cm |
| Afmetingen product | H 201 cm x L 59,5 cm x D 70 cm |
| Afmetingen pakje | H 208 cm x L 66,4 cm x W 76 cm |
| Brutogewicht | 106kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 976429 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 van de 5 door Zaï 34 uit Parfait pour moi Correspond tout fait à mes attentes. Nous sommes 2 et il est parfait pour nous. Pas bruyant, esthétique et belle capacité pour le congélateur
Datum plaatsing: 2026-04-09
Rated 5 van de 5 door Gawelle uit Super appareil J'ai choisi ce frigo pour son congélateur, ses dimensions mais surtout pour sa classe énergétique A .... Très contente pour le moment à voir sur mes prochains factures !
Datum plaatsing: 2026-03-26
Rated 4 van de 5 door Françoise uit Super mais.... Presque parfait : beau design, pas de bruit, etc. Il faudrait juste le prévoir un peu moins grand et moins lourd car ne rentre pas dans 1 ascenseur. Par ailleurs comme tout le monde le dit, les tablettes de rangement du haut sont inaccessibles pour la majorité d'entre nous.
Datum plaatsing: 2026-03-23
Rated 4 van de 5 door cécé uit Bon produit Bon produit silencieux très grand espace de stockage assez volumineux et lourd
Datum plaatsing: 2026-03-12
Rated 5 van de 5 door Flo40 uit Grand frigo économe Parfait rien de négatif livraison et livreur au top
Datum plaatsing: 2026-03-09
