Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
VALBERG combi koelkast CS 262 D S625C
Ontdek onze VALBERG combi koelkast CS 262 D S625C
Met VALBERG wordt uw keuken modern en praktisch. U kiest ook voor betrouwbaarheid en de beste prijs-kwaliteitverhouding.
Statische koeling
Deze statische koelkast laat toe de koude op een natuurlijke manier te verdelen, elke zone is gewijd aan een soort voedsel.Voor 3 personen
Het totaalvolume van deze combikoelkast bedraagt: 262 L(Koelkast 197 L / Diepvries 65 L), perfect voor een gezin bestaande uit 3 personen.Geluidsniveau
Het gemiddeld geluidsniveau van deze koelkast bedraagt38 dB, wat overéénstemt met stil.Omkeerbare deur
Dankzij de omkeerbare deur (kit meegeleverd), kunt u de openingsrichting van de deur veranderen om de toegang tot de koelkast te vergemakkelijken naargelang de indeling van de keuken.Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Kleuren | Silver |
| Aantal personen | 3 |
| Totaal netto volume | 262L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 197L |
| Nuttig volume diepvriezer | 65L |
| Vriesklasse | **** T -24 °C - Bewaartijd Van Verse Producten En/Of Bewaartijd Diepgevroren Producten 1 Jaar |
| Type koude | Statisch |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, handmatig |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 3 |
| Aantal rekjes diepvriezer | 4 |
| Energieklasse | D |
| Geluidsniveau (dB) | 38 |
| Visualización | Nee |
| Thermostaat | Ja |
| Waterverdeler | Nee |
| Aantal fruit- en groentenbakken | 1 |
| Hoogte product | 177,3cm |
| Afmetingen product | H 177,3 cm x L 54,7 cm x D 56,8 cm |
| Afmetingen pakje | H 181,5 cm x L 60 cm x W 58 cm |
| Brutogewicht | 55kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10007146 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 4 de 5 de Dd02 par Bien et moins bien J'ai apprécié la largeur de 55cm j'aurais préféré avoir une tablette supplémentaire dans la partie réfrigérateur et une plus importante partie congélateur le moteur empiete un peu trop dans les tiroirs
Date de publication: 2026-04-21
Rated 5 de 5 de Bty Rml par Efficace Je suis très satisfaite de mon achat. Il fonctionne très bien et est tellement silencieux que je vérifiais au début qu'il était bien branché.
Date de publication: 2026-04-16
Rated 4 de 5 de Cam 11 par Super fonctionnalités J'ai acheté cette article le mois dernier et je suis satisfaite
Date de publication: 2026-04-14
Rated 4 de 5 de Ulf par Bien produit bien reçu et bien installé dans mon salon est-ce que le livret A est-ce que le livreur qui a été aussi aimable
Date de publication: 2026-04-13
Rated 5 de 5 de Man par très bon appareil, je le recommande je suis satisfait de cet appareil, tout fonctionne correctement
Date de publication: 2026-04-11
