Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
1 deur Koelkast HIGH ONE 1D 242 D W742C
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | HIGH ONE |
| Kleuren | Wit |
| Aantal personen | 2 |
| Totaal netto volume | 242L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 242L |
| Type koude | Statisch |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, handmatig |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 0 |
| Aantal rekjes diepvriezer | 5 |
| Energieklasse | D |
| Geluidsniveau (dB) | 39 |
| Minimale werkingsomgeving (°C) | 16°C |
| Maximale werkingsomgeving (°C) | 38°C |
| Weergave | Nee |
| Aantal fruit- en groentenbakken | 1 |
| Hoogte product | 143cm |
| Afmetingen product | H 143 cm x L 54,5 cm x D 53,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 146,9 cm x L 57,5 cm x W 59 cm |
| Brutogewicht | 40kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10012160 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Top achat Conforme à mes attentes sur ce produit, fonctionne très bien
Datum plaatsing: 2026-05-21
Rated 5 van de 5 door Mykaëla uit Réfrigérateur Le réfrigérateur fonctionne très bien 👍☺️ j'en suis très contente merci beaucoup 😘
Datum plaatsing: 2026-05-18
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Joli modèle Acheté le mois dernier .j en suis satisfaite sauf sue j ai un peu de glace au fond alors que je suis sur le 3
Datum plaatsing: 2026-05-15
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Parfait - Réfrigérateur grand 1 porte HIGH ONE Réfrigérateur grand 1 porte HIGH ONE : très bon appareil pour moi il est parfait et satisfaite Tout fonctionnent correctement et il ne fait presque pas de bruit "on l’entend à peine" Ce qui m'a surpris cest que l'appareil est parfaitement solidement emballé doublement protégé Je recommande cet appareil car c’est une très bonne marque chez ElectroDépot ! Et les 2 livreurs : souriants aimables rapides efficaces perspicaces! Grand Merci à eux et Merci à ElectroDépot
Datum plaatsing: 2026-05-11
Rated 5 van de 5 door Saomanoa uit Parfait. Parfait, conforme à l'attendu. De l'achat à la réception tout a été soigneusement orchestrer en temps record.
Datum plaatsing: 2026-05-05
