Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
1 deur Koelkast VALBERG 1D NF 359 D X742C
Ontdek onze 1 deur Koelkast VALBERG 1D NF 359 D X742C
No Frost
Deze koelkast met geventileerde koeling zorgt voor een gelijkmatige koudeverdeling en gelijkmatige verdeling van de koude, met een vrije opslag van levensmiddelen in de koelkast als gevolg.Voor 4 personen
Het totaalvolume van deze combikoelkast bedraagt: 359 L, perfect voor een modaal gezin van 4 personen.Geluidsniveau
Het gemiddeld geluidsniveau van deze koelkast bedraagt40 dB, wat overéénstemt met aanvaardbaar stil.Omkeerbare deur
Dankzij de omkeerbare deur (kit meegeleverd), kunt u de openingsrichting van de deur veranderen om de toegang tot de koelkast te vergemakkelijken naargelang de indeling van de keuken.Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Kleuren | Inox |
| Aantal personen | 4 |
| Totaal netto volume | 359L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 359L |
| Type koude | Geventileerd |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, automatisch |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 0 |
| Omkeerbare deur | Ja |
| Aantal rekjes diepvriezer | 3 |
| Energieklasse | D |
| Weergave | Ja |
| Thermostaat | Ja |
| Waterverdeler | Nee |
| Aantal fruit- en groentenbakken | 2 |
| Hoogte product | 185cm |
| Afmetingen product | H 185 cm x L 60 cm x D 70 cm |
| Afmetingen pakje | H 193,1 cm x L 64 cm x W 69 cm |
| Brutogewicht | 77kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 988921 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 3 de 5 de K1300gt par La qualité plastique tiroirs et rangement intérieur pas top
Date de publication: 2026-05-02
Rated 5 de 5 de Anonyme par taille correspond bien très bien fonctionne bien licencieux par contre les étagères sont peu profonde. mais bon article
Date de publication: 2026-04-20
Rated 5 de 5 de Coco par Grande capacité Réfrigérateur silencieux capacité idéale pour 4 personnes. Poignée prtaique. Je ne regrette pas mon achat
Date de publication: 2026-04-20
Rated 5 de 5 de Val53 par Très satisfaite J'ai acheté cette article il y a un mois rien a dire je suis très satisfaite.
Date de publication: 2026-04-20
Rated 5 de 5 de Jm25 par Fonctionnalités innovantes et utile Très bon conseil ,et au meilleur prix. ,je recommande .
Date de publication: 2026-04-18
