Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Valberg 1-deurs koelkast 331 D W742C
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Kleuren | Wit |
| Aantal personen | 3 |
| Totaal netto volume | 331L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 331L |
| Nuttig volume diepvriezer | 0L |
| Vriesklasse | Geen |
| Type koude | Statisch |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, handmatig |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 0 |
| Omkeerbare deur | Ja |
| Aantal rekjes diepvriezer | 5 |
| Energieklasse | D |
| Energieverbruik (KWu/24u) | 114 |
| Geluidsniveau (dB) | 40 |
| Alarm open deur | Nee |
| Visualización | Nee |
| Thermostaat | Ja |
| Aantal fruit- en groentenbakken | 1 |
| Hoogte product | 170cm |
| Afmetingen product | H 170 cm x L 60 cm x D 60 cm |
| Afmetingen pakje | H 178,3 cm x L 62,6 cm x W 64,2 cm |
| Brutogewicht | 54kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10012182 |
Rated 4 van de 5 door Christophe uit Beaucoup de place j'ai acheté cet article il y a 15 jours et j'en suis très content
Datum plaatsing: 2026-04-22
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Fonctionnalités simples. Ce réfrigérateur me convient parfaitement, rapport qualité prix,
Datum plaatsing: 2026-04-14
Rated 5 van de 5 door Audrey uit Parfait Parfait, grand réfrigérateur, très simple et bon rapport qualité prix
Datum plaatsing: 2026-04-09
