Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Droogrek paraplu LEIFHEIT 50M
59€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | LEIFHEIT |
| Producttype | Droogmolen |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Afmetingen product | H 185 cm x L 15,5 cm x D 15,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 185 cm x L 15,5 cm x W 15,5 cm |
| Kleuren | Grijs |
| Aanvullende kenmerken | Tuinwaslijn LINOPUSH 500 Lengte van de waslijn: 50 meter Effectieve lengte buitenlijn: 1,76 meter / diagonaal 2,55 meter Stevige waslijn met stalen armen Verstelbare hoogte van 1,35 tot 1,80 meter 12 haken voor kledinghangers Bevestigingsbus inbegrepen Mast met een diameter van 45 mm Beschermhoes inbegrepen |
| Brutogewicht | 3,55kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | LEIFHEIT AG |
| Postadres | LEIFHEITSTRAßE 1 56377 NASSAU/LAHN |
| E-mailadres | INFO@LEIFHEIT.COM |
| Artikelcode | 973964 |
Rated 5 de 5 de Tof57220 par Super Très bien en revanche il faut être un peu bricoleur afin de seller le pied une queue de cochon aurait été pratique
Date de publication: 2026-04-26
Rated 1 de 5 de Commis par Leifheit de qualité mediocre Sechoir de qualité moyenne, fils detendus, simplement noués, pas bien fini. Je suis extrêmement déçue
Date de publication: 2026-04-24
Rated 5 de 5 de LITTORAL par PRATIQUE ET SOLIDE équipement de qualité - Séchoir à linge avec grande capacité étendage
Date de publication: 2026-04-14
Rated 5 de 5 de elocasskev par Bonne qualité Très satisfaite de mon achat , en plus avec un prix raisonnable pour la marque
Date de publication: 2026-03-24
Rated 5 de 5 de Lulu 49 par Parfait Solide et avec housse super merci .................
Date de publication: 2026-01-04