Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Droogrek LEIFHEIT op voet PEGASUS 18M
34€92
Kenmerken
| Merk | LEIFHEIT |
| Producttype | Droogrek |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Afmetingen product | H 94 cm x L 157 cm x D 66 cm |
| Afmetingen pakje | H 94 cm x L 66 cm x W 6 cm |
| Kleuren | Blauw En Wit |
| Aanvullende kenmerken | › Lengte drooglijn: 18 m › Hoogte van de vleugels: 1,05 m om langere kledingstukken te drogen (broeken, lakens, ...) › 2 houders om kleine kledingstukken aan te hangen › Zak voor wasknijpers › Afmetingen: H 94 x B 157 x D 66 cm › Vulbeurten wasmachine: 1 tot 2 Afmetingen van het opgevouwen product: H 94 cm x B 66 cm x D 6 cm |
| Brutogewicht | 3kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | LEIFHEIT AG |
| Postadres | LEIFHEITSTRAßE 1 56377 NASSAU/LAHN |
| E-mailadres | INFO@LEIFHEIT.COM |
| Artikelcode | 966863 |
Rated 5 de 5 de mim57 par super très contente j'ai acheté ce séchoir et il est vraiment top .grand stable il répond tout à fait à mon attente.Je suis très satisfaite de mon achat.
Date de publication: 2026-04-22
Rated 5 de 5 de JL82 par qualité .................. bon produit, facile a utiliser............................................
Date de publication: 2026-04-08
Rated 5 de 5 de Sylvie30 par Très pratique et solide je connaissais cet article de très bonne qualité je l'ai racheté à un prix très compétitif
Date de publication: 2026-04-01
Rated 5 de 5 de Rolylu13 par Étendoir Ça fait 3 fois que j’achète cet article, solide pratique pour les chaussettes et lingerie. Je recommande fortement
Date de publication: 2026-03-19
Rated 5 de 5 de Cri par Séchoir Pratique, costaud, on peut y ranger les pinces à linge dans la petite housse, et les sous vêtements peuvent être accrochés sur les côtés !
Date de publication: 2026-03-08