Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Steelstofzuiger ROWENTA 14.60 YY5640FE X FORCE FLEX AUTO
349€95
Ontdek de Steelstofzuiger ROWENTA 14.60 YY5640FE X FORCE FLEX AUTO
70 min
Autonomie0,9L
inhoud reservoirAlle ondergronden
De borstel en accessoires zijn ontworpen om harde vloeren en tapijten te stofzuigenPlooibare buis
De buis van de stofzuiger is plooibaar zodat u zonder zich te bukken gemakkelijk onder meubels en zetels kan stofzuigen.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | ROWENTA |
| Type stofzuiger | Flexibele Steelstofzuiger |
| Gebruik | Alle Grondsoorten |
| Zuigvermogen (airwatt) | 200 |
| Zuigprestaties HARDE VLOEREN | Zeer Goed |
| Zuigprestaties TAPIJTEN | Zeer Goed |
| Zuigprestaties MAT | Zeer Goed |
| Zuigprestaties AUTO | Zeer Goed |
| Zuigprestaties DIEREN | Zeer Goed |
| Prestaties FILTERING | Zeer Goed |
| Prestatie filtering | Maximum |
| Geluidsniveau | 84dB |
| Type batterij | Lithium-Ion |
| oplaadtijd (U) | 3h |
| Autonomie | 70min |
| Gebruikstijd hoogste stand | 12 |
| Gebruikstijd laagste stand | 70 |
| Type motor | Digitaal |
| Turbofunctie | Ja |
| Buis | Flexibel Metaal |
| Opvouwbaar | Ja |
| Verlichting borstel | Ja |
| Muursteun | Ja |
| Oplaadbasis | Ja |
| Afstandsbediening | Nee |
| Handgreep | Ja |
| Vermogensregelaar | Elektronisch |
| Toebehoren. | Plat mondstuk, spleetmondstuk, Turbo borstel speciaal voor dieren, multifunctionele borstel |
| Inhoud van de bak | 0,9L |
| Aanvullende kenmerken | De draadloze stofzuiger XForce Flex 14.60 van Rowenta combineert zeer efficiënte reiniging met een eersteklas X-perience. De nieuwste Rowenta-technologieën, een DigitalForce-motor voor een zuigkracht tot 200 Air Watts* en een uitzonderlijke batterij met een autonomie van 1u10**, worden aangevuld met geavanceerde innovaties: automatische aanpassing van de zuigkracht afhankelijk van het type vloer, digitaal bedieningsscherm, Flex-technologie voor gemakkelijke toegang onder extreem lage meubels zonder te moeten bukken, en nog veel meer. Een draadloze reiniging als geen ander: krachtige zuigkracht tot 200 Air Watts*, lange batterijduur met een autonomie tot 1u10** en een hoogefficiënte filtratie van 99,9%. Uitzonderlijke prestaties versterkt door geavanceerde technologie, met automatische aanpassing van de zuigkracht afhankelijk van het type vloer voor geoptimaliseerde reinigingsresultaten. De Flex-buis maakt het mogelijk om onder lage meubels te stofzuigen voor een grondige reiniging zonder te bukken, terwijl de unieke zuigmond met LED-verlichting u helpt stof te detecteren op de donkerste plaatsen. Het digitale bedieningsscherm laat u de snelheden beheren, toont de resterende batterijduur en waarschuwt wanneer het filter moet worden gereinigd. De mini-elektrische borstel met LED is onmisbaar om tapijten, vloerkleden en dierenharen te stofzuigen. Geniet van lange schoonmaaksessies dankzij de XL-stofcontainer van 0,9 L, zeer gemakkelijk te legen en 100% wasbaar met een scheider en filter. Maak het hele huis van vloer tot plafond moeiteloos schoon dankzij dieptereiniging en veelzijdige accessoires. Robuuste materialen en design, ontworpen om lang mee te gaan, met een reparatiegarantie van 15 jaar. |
| Kleuren | Zwart |
| Nettogewicht | 3,9kg |
| Brutogewicht | 7kg |
| Afmetingen product | H 28 cm x L 25 cm x D 114 cm |
| Afmetingen pakje | H 17,4 cm x L 42,5 cm x W 57,3 cm |
| Herstelbaarheidsindex | 9.2 |
| Artikelcode | 10009171 |
Rated 5 van de 5 door Lea33 uit Super pour mon mari! Ravie de mon achat puisque c’est mon mari qui le passe plusieurs fois par jour!
Datum plaatsing: 2026-03-15
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Super fonctionnalités Contente de mon achat facile a manier peut être juste un peu lourd sinon satisfaction totale
Datum plaatsing: 2026-03-01
Rated 5 van de 5 door Cricri 49 uit Aspi J addore. Pratique légère il reste juste à le fixer
Datum plaatsing: 2026-02-25
Rated 4 van de 5 door Patachon uit Descriptif mal formulé Je me suis basée au descriptif des fonctions , "brosse turbo speciale animzux", malheureusement, cette brosse n'existe pas sur ce modèle.
Datum plaatsing: 2026-02-23
Rated 5 van de 5 door An ou 62 uit Bonnes prestations Ravie de mon aspirateur Rowentaexcellent rapport qualité prix
Datum plaatsing: 2026-02-13
