Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Soundbar TCL S45HE
99€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | TCL |
| Vermogen | 100W |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | USB, AUX IN, HDMI, OPTIEK |
| Bluetooth | Ja |
| Decoder | Virtual Dolby Atmos |
| Basbekisting | 0 |
| Type subwoofer | Geen Subwoofer |
| Ingang HDMI | 1 |
| Optische ingang | 1 |
| Toebehoren. | Afstandsbediening |
| Afmetingen product | H 6 cm x L 9,8 cm x D 81 cm |
| Afmetingen pakje | H 15 cm x L 92,5 cm x W 16 cm |
| Nettogewicht | 2,9kg |
| Brutogewicht | 3kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | TCL EUROPE SAS |
| Postadres | 9-15 RUE ROUGET DE L'ISLE 92130 ISSY-LES-MOULINEAUX |
| E-mailadres | SAFETYEU@TCL.COM |
| Artikelcode | 10001172 |
