Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Refurbished
APPLE IPhone 14 128Gb BLAUW Refurbished Grade Eco
369€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | APPLE |
| Model | Iphone 14 |
| Systeem | Ios 16-Compatibel |
| Lanceringsjaar | 2022 |
| bedekking | Nee |
| Grootte scherm | 6,1" |
| Grootte scherm in cm | 15,5cm |
| Processor | A15 Bionic |
| Type processor | 3,23 Ghz Hexa-Core |
| RAM-geheugen | 6Go |
| Interne opslag | 128Go |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 5G |
| Type simkaart | Nano, E-sim |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Beidou, Galileo, Qzss |
| Wifi | Wifi 6 (2,4/5Ghz) |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Ja |
| Batterijcapaciteit (mAh) 80% gegarandeerd | 3 279mAh |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Ja |
| Hoofdcamera | 12Mp |
| Selfie camera | 12Mp |
| Aansluittechniek | Lightning |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| behuizing | Aluminium Frame En Glazen Achterkant |
| Bestendigheid | Ip68 |
| Kleuren | Blauw |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 14,67 cm x L 7,15 cm x D 0,78 cm |
| Afmetingen pakje | H 17,5 cm x L 9,5 cm x W 4,5 cm |
| Brutogewicht | 0,3kg |
| Staat | Refurbished Grade Eco |
| Hoofd DAS (W/kg) | 1 |
| Categorie (SAT) | C |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Regelgevende tekst herverpakte mobiel | Graad ECO Toestel: zichtbare krassen en/of stoten. Scherm: kan microkrasjes vertonen, onzichtbaar wanneer het toestel aan staat. Wordt geleverd met nieuwe, passende accessoires (nieuwe kabel en scherm bescherming). Refurbished product, gereset en getest op meer dan 35 controlepunten (onderdelen niet gecertificeerd door Apple). 24 maanden garantie geldig bij ELECTRO DEPOT (niet bij de Apple Store). |
| Artikelcode | 994176 |
Rated 5 de 5 de Bon32 par Super J ai acheté ce produit le mois dernier et j en suis très satisfaite
Date de publication: 2025-08-23
Rated 1 de 5 de MicSed par Iphone 14 reconditionné Premier avis refusé à cause de mon commentaire !!!...
Date de publication: 2025-07-25
Rated 2 de 5 de Mat par iPhone 14 J'ai acheté cette article le mois dernier et je suis déçu car plein de rayures sur l'écran et non écrit sur l'annonce.
Date de publication: 2025-07-18
Rated 5 de 5 de Nelly33 par iPhone 14 Il est parfait merci beaucoup je suis très contente
Date de publication: 2025-06-19
Rated 4 de 5 de Tonnelier47 par petits rayeurs sur l'écran Généralement satisfait - l'iPhone fonctionne correctement mais après déballage j'ai trouvé que l'écran est légèrement rayer qui était une déception
Date de publication: 2024-06-05