Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Refurbished
APPLE IPhone 13 128 Gb Blauw Refurbished Grade Eco
289€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 1 jaar
Tot mei 2027
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | APPLE |
| Model | Iphone 13 |
| Systeem | Ios |
| Grootte scherm | 6,1" |
| Grootte scherm in cm | 15,5cm |
| Processor | A15 Bionic |
| Type processor | 3,2 Ghz Octa-Core |
| RAM-geheugen | 4Go |
| Interne opslag | 128Go |
| Uitbreiding | Nee |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 5G |
| Type simkaart | Nano, E-sim |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Agps, Glonass, Galileo |
| Wifi | Wifi 6 (2,4/5Ghz) |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Ja |
| Batterijcapaciteit (mAh) 80% gegarandeerd | 3 227mAh |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Ja |
| Hoofdcamera | 12Mp |
| Selfie camera | 12Mp |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | Lightning |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| Bestendigheid | Ip68 |
| Kleuren | Blauw |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 14,67 cm x L 7,15 cm x D 0,77 cm |
| Afmetingen pakje | H 17,5 cm x L 9,5 cm x W 4,5 cm |
| Brutogewicht | 0,3kg |
| Staat | Refurbished Grade Eco |
| Hoofd DAS (W/kg) | 1 |
| Categorie (SAT) | C |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Regelgevende tekst herverpakte mobiel | Graad ECO Toestel: zichtbare krassen en/of stoten. Scherm: kan microkrasjes vertonen, onzichtbaar wanneer het toestel aan staat. Wordt geleverd met nieuwe, passende accessoires (nieuwe kabel +hoesje). Refurbished product, gereset en getest op meer dan 35 controlepunten (onderdelen niet gecertificeerd door Apple). 24 maanden garantie geldig bij ELECTRO DEPOT (niet bij de Apple Store). |
| Artikelcode | 995125 |
Rated 5 de 5 de Christian par Iphone 13 Le téléphone fonctionne très bien. Le téléphone reconditionné coute moins cher mais marche très bien
Date de publication: 2025-07-24
Rated 4 de 5 de Pepette par iPhone Petit bémol juste batterie sinon très bien fonctionnel
Date de publication: 2025-07-18
Rated 1 de 5 de Midoumidou66 par N importe quoi N importe comment. J ai acheté un iphone13 qui ne se connecte Guerrero.vous avez pris votre argent, moi j attend la reparation de cet article jusqu a l année prochaine.
Date de publication: 2024-07-12