Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
EDENWOOD ED43QV01FHD-EL - TV 43" QLED SMART
229€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | EDENWOOD |
| Energieklasse | F |
| Grootte scherm in cm | 109cm |
| Grootte scherm | 43" |
| Resolutie | Full Hd |
| Weergave | QLED |
| Smart TV | Smart TV |
| Aanbevolen kijkafstand | 1,30 - 1,51M |
| Bluetooth | Nee |
| Wifi | Ja |
| TV-tuner | DVB-T2 / TNT_HD, DVB-T / TNT_HD, DVB-S2, DVB-S, DVB-C |
| Contrast | 5000:1 |
| Helderheid | 280Nits |
| USB-functies | Afspelen Van Audio, Foto’S, Video |
| Aantal HDMI-aansluitingen | 3 |
| Waarvan aantal HDMI 2.1-poorten | 0 |
| Scart | 0 |
| Optisch | 1 |
| Jack | Ja |
| Programmeerbare slaapstand | Ja |
| Geluidsresolutie | 2x8W |
| Schermfrequentie | 60Hz |
| Toebehoren. | 1 télécommande |
| Ruimte tussen tv-stands | 73,94cm |
| Ambilight | Nee |
| Common interface | Ci + |
| Productgewicht | 5,1kg |
| Muursteun | I3, I2, F2, D3, D2 |
| Afmetingen product | H 60,9cm x L 95,41cm x D 18cm |
| Afmetingen pakje | H 63,2 cm x L 101,5 cm x W 9 cm |
| Brutogewicht | 6,6kg |
| Artikelcode | 10017061 |
