Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
EDENWOOD ED32A16HD-RE - TV 32" HD SMART
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Kenmerken
| Merk | EDENWOOD |
| Energieklasse | E |
| Grootte scherm in cm | 81cm |
| Grootte scherm | 32" |
| Resolutie | Hd |
| Visualización | Led |
| Smart TV | Smart TV |
| Aanbevolen kijkafstand | 0,96 - 1,12M |
| Bluetooth | Nee |
| Wifi | Ja |
| TV-tuner | DVB-T2 / TNT_HD, DVB-T / TNT_HD, DVB-S2, DVB-S |
| Contrast | 1000 : 1 |
| Helderheid | 190Nits |
| USB-functies | Afspelen Van Audio, Foto’S, Video |
| Aantal HDMI-aansluitingen | 3 |
| Waarvan aantal HDMI 2.1-poorten | 0 |
| Scart | 0 |
| Optisch | 1 |
| Jack | Ja |
| Programmeerbare slaapstand | Ja |
| Geluidsresolutie | 2x8W |
| Schermfrequentie | 60Hz |
| Toebehoren. | 1 afstandbediening |
| Ruimte tussen tv-stands | 61,8cm |
| Ambilight | Nee |
| Common interface | Ci + |
| Productgewicht | 11,5kg |
| Muursteun | I2, F2, D2 |
| Afmetingen product | H 47,1cm x L 71,9cm x D 18cm |
| Afmetingen pakje | H 51 cm x L 79,4 cm x W 9,7 cm |
| Brutogewicht | 4,9kg |
| Artikelcode | 10014581 |
Rated 1 van de 5 door DéDé uit Wifi ??? Subitement , impossible qu'elle se connecte au wifi...
Datum plaatsing: 2026-04-20
Rated 5 van de 5 door fred80 uit une très belle image j'ai acheté un téléviseur et j'en suis très satisfais
Datum plaatsing: 2026-04-12
Rated 4 van de 5 door Pppiat uit Bon produit en général C’est un bon produit en général. Nous avons eu 2 fois une perte de wifi inexpliquée, dans les deux cas la solution finale a été d’éteindre puis rallumer et le wifi s’est reconnecté immédiatement. N’essayez pas de reconnecter le wifi sans l’avoir éteint, vous allez perdre votre temps.
Datum plaatsing: 2026-04-12
Rated 5 van de 5 door Machine à laver uit Super Super je contente Je vais acheter machine à laver avis télévision avec deux fois télévision au portable c'est magnifique
Datum plaatsing: 2026-04-12
Rated 3 van de 5 door Anoniem uit Tout ce qu’on attend, la téléviseur, sauf… Installation simple au regard de son poids léger Impossible de se connecter au réseau wi-fi Impossible de sauvegarder le langage d’utilisateur Impossible de sauvegarder le paramètre d’extinction automatique
Datum plaatsing: 2026-04-12
