Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
SOUNDBAR SAMSUNG HW-T420/ZF
99€75
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SAMSUNG |
| Vermogen | 150W |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | USB; Optisch; Jack |
| Bluetooth | Ja |
| Decoder | Dolby Digital, Dts Digitaal Surround |
| Basbekisting | Bekabeld |
| Type subwoofer | Met Bekabelde Subwoofer |
| Ingang HDMI | 0 |
| HDMI-aansluiting | 0 |
| Optische ingang | 1 |
| Toebehoren. | optische kabel; muur hanger |
| Afmetingen product | H 39,7 cm x L 104,15 cm x D 34,6 cm |
| Afmetingen pakje | H 43,1 cm x L 22,8 cm x W 93,2 cm |
| Nettogewicht | 5,6kg |
| Brutogewicht | 7,2kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | SAMSUNG FRANCE |
| Postadres | 1 RUE FRUCTIDOR - CS 2003 93484 SAINT-OUEN CEDEX |
| E-mailadres | ASSISTANCE.SERVICE@SAMSUNG.COM |
| Artikelcode | 968202 |
Rated 5 van de 5 door Lepadelo uit Bon son Facile à brancher. son de qualité pour le prix. Je recommande
Datum plaatsing: 2026-04-29
Rated 4 van de 5 door vivi uit Super fonctionnalité Bon son super fonctionnalité c'était pour l'anniversaire de mon ami et il est ravi
Datum plaatsing: 2026-04-10
Rated 5 van de 5 door Chris76 uit Top pour le prix Trés bonne achat pour mon mini videoprojecteur.La barre de son est largement suffisante est les graves sont bien present.Les 150watts sont la si l'on regle la source deja a son maximum.Conclusion trés bonne barre de son pour le prix,je recommande a 100%.
Datum plaatsing: 2026-04-07
Rated 5 van de 5 door Val ou Valentin uit Fonctionnalités super top 👍🏾 Je suis très satisfait de la barre de son 150W Samsung HW-T420ZF franchement le son est magnifique Les Basse sont très bien C’est du Velours*
Datum plaatsing: 2026-04-01
Rated 5 van de 5 door Lopek78 uit Ravie Ravie de mon achat, largement suffisant pour mon appartement et télécommande largement suffisante. Design discret et élégant.
Datum plaatsing: 2026-03-09
