Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Soundbar EDENWOOD BDS 42
99€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Kenmerken
| Merk | EDENWOOD |
| Vermogen | 120W |
| Tuner | 0 |
| Aansluittechniek | HDMI ARC, USB, OPTISCH, CO AX, AUX IN 3.5MM |
| Bluetooth | Ja |
| Decoder | Pcm |
| Basbekisting | Draadloos |
| Type subwoofer | Met Draadloze Subwoofer |
| Wifi | Geen Wifi |
| Ingang HDMI | 1 |
| HDMI-aansluiting | 1 |
| Optische ingang | 1 |
| Toebehoren. | Afstandsbediening, instructies, muurbevestigingssteun |
| Afmetingen product | H 6,2 cm x L 87 cm x D 9,2 cm |
| Afmetingen pakje | H 43 cm x L 15 cm x W 97 cm |
| Nettogewicht | 5,6kg |
| Brutogewicht | 6kg |
| Stroomverbruik in stand-bymodus | 0,3W |
| Stand-by stroomverbruik met netwerkconnectiviteit behouden | 0,499W |
| Automatisch uitschakelen | 15min |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 973464 |
| Gelijkvormigheidsattest | Het gelijkvormigheidsattest downloaden |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 de 5 de Papyllon par tres bien très content fonctionne très bien je recommande.ras
Date de publication: 2026-03-08
Rated 2 de 5 de Seb par Pas fou Moins puissant que la tv, le seul raccordement qui a fonctionné rapidement est le Bluetooth. Liaison fibre ne marche pas
Date de publication: 2026-03-08
Rated 5 de 5 de Dylan par Fonctionne très bien avec ma box Internet Je recommande sur home cinéma très bonne qualité L’aspect est plutôt pas mal
Date de publication: 2026-02-21
Rated 3 de 5 de Laetitia par Barre de son EDENWOOD BDS 42 J'ai acheté la barre de son il y a 1 mois et un peu déçue
Date de publication: 2026-02-16
Rated 3 de 5 de Seb11100 par Manque de puissance Un peu déçu par la puissance qui est annoncé d’origine
Date de publication: 2026-02-06
