Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Soundbar EDENWOOD BDS 22
59€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | EDENWOOD |
| Vermogen | 60W |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | HDMI, USB, Optisch, Aux in 3.5mm |
| Bluetooth | Ja |
| Decoder | Pcm |
| Basbekisting | integreerd |
| Type subwoofer | Met Ingebouwde Subwoofer |
| Wifi | Nee |
| Ingang HDMI | 1 |
| HDMI-aansluiting | 1 |
| Optische ingang | 1 |
| Toebehoren. | Afstandsbediening, instructies |
| Afmetingen product | H 6 cm x L 87 cm x D 11,3 cm |
| Afmetingen pakje | H 6 cm x L 87 cm x W 11,3 cm |
| Nettogewicht | 2,8kg |
| Brutogewicht | 3,2kg |
| Stroomverbruik in stand-bymodus | 0,3W |
| Stand-by stroomverbruik met netwerkconnectiviteit behouden | 0,5W |
| Automatisch uitschakelen | 15min |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 975072 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 de 5 de anilo par bien Cet article correspond à ce que je recherchais. bien
Date de publication: 2026-04-06
Rated 5 de 5 de Leelou par Très bon rapport qualité/prix Très bonne qualité, simple d'installation, permet une connexion bluetooth
Date de publication: 2026-04-04
Rated 5 de 5 de Anonyme par Super Très content de cette article acheter le moins dernier
Date de publication: 2026-03-27
Rated 5 de 5 de Chris par Super rapport qualité prix Très bonne barre de son et très bon rapport qualité prix. Fait le job, facile à installer au mur, faible encombrement.
Date de publication: 2026-03-25
Rated 5 de 5 de Momo 94 par Magnifique L appareil fonctionne très bien et de très bonne qualité
Date de publication: 2026-03-24
