Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Plancha VALBERG PLGAZ VAL-3B5934
99€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Vermogen (W) | 6 000W |
| Kookoppervlak | 59cm * 34cm |
| Afneembare platen | Nee |
| Kookoppervlak (breedte in cm) | 59cm |
| Vetvanger | Ja |
| Thermostaat | Ja |
| Afmetingen product | H 19 cm x L 64 cm x D 42 cm |
| Afmetingen pakje | H 19 cm x L 44,5 cm x W 65,5 cm |
| Brutogewicht | 11,1kg |
| Aanvullende kenmerken | Gasslang en drukregelaar worden niet meegeleverd met het product. Gebruik bij voorkeur een propaandrukregelaar voor gebruik en opslag buitenshuis. |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 984179 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 de 5 de Paty18 par Très bien Corresponds à mes attentes, bon rapport qualité prix
Date de publication: 2026-05-03
Rated 5 de 5 de JCV par Qualité prix au top Très bon rapport qualité prix. Fonctionne très bien.
Date de publication: 2026-05-03
Rated 5 de 5 de Sandra88 par Génial Cette plancha est vraiment top. Facile d utilisation
Date de publication: 2026-04-28
Rated 5 de 5 de Anonyme par Très bon rapport qualité/prix, pas très lourd pour le rangement
Date de publication: 2026-04-18
Rated 4 de 5 de Papi 64 par Très bien J'ai acheté cette article au moi de mars rien à dire
Date de publication: 2026-04-16
