Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Plancha COSYLIFE CL-PLB BAMBOU
29€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | COSYLIFE |
| Vermogen (W) | 2 200W |
| Kookoppervlak | 60 x 25 cm |
| Afneembare platen | Ja |
| Kookoppervlak (breedte in cm) | 60cm |
| Vetvanger | Ja |
| Thermostaat | Ja |
| Afmetingen product | H 6 cm x L 30 cm x D 67 cm |
| Afmetingen pakje | H 9,2 cm x L 33 cm x W 71,7 cm |
| Brutogewicht | 4,82kg |
| Aanvullende kenmerken | Ontdek onze Cosylife Plancha met bamboe voetstuk! Ideaal voor maaltijden met 6 tot 8 personen Een vermogen van 2200 W + een geïntegreerde thermostaat in de stekker Eenvoudig te reinigen dankzij de afneembare plaat Gril vlees, vis en groenten op deze COSYLIFE plancha met een bamboe voetstuk. Geniet van een trendy en elegant apparaat tijdens een smakelijke maaltijd. Bovendien slaat de aluminium gietijzeren plaat snel warmte op en biedt het een kookoppervlak dat zorgt voor gezellige momenten. Ontdek ons merk en onze Cosylife-producten. |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10007011 |
Rated 5 van de 5 door Nounou uit Plancha Super pour la viande et légumes. Ce nettoye facilement.
Datum plaatsing: 2026-05-01
Rated 5 van de 5 door Nath uit Parfait J ai acheté cette article il y a 1 mois très satisfait
Datum plaatsing: 2026-04-28
Rated 5 van de 5 door Chant29 uit Super pratique Très bien la taille de la plancha est grande ce qui permet d'être plusieurs à table, je recommande
Datum plaatsing: 2026-04-27
Rated 4 van de 5 door Ka30 uit Bon avis Très bon article très facile pratique vite nettoyé
Datum plaatsing: 2026-04-26
Rated 5 van de 5 door charly uit bon outil de cuisson Fonctionne très bien et simple d'utilisation A recommander
Datum plaatsing: 2026-04-09
