Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Plancha TECHWOOD XXL 87cm
27€75
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | TECHWOOD |
| Vermogen (W) | 1 800W |
| Aantal personen | 8 |
| Kookoppervlak | 87x22cm |
| Afneembare platen | Nee |
| Kookoppervlak (breedte in cm) | 87cm |
| Vetvanger | Ja |
| Thermostaat | Ja |
| Afmetingen product | H 12 cm x L 100 cm x D 23 cm |
| Afmetingen pakje | H 12 cm x L 100 cm x W 23 cm |
| Brutogewicht | 3,5kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | SOTECH INTERNATIONAL |
| Postadres | 128 B AVENUE JEAN JAURES 94200 IVRY SUR SEINE |
| E-mailadres | CONTACT@TECHWOOD.FR |
| Artikelcode | 10001402 |
Rated 5 van de 5 door Ssss uit Bien pour famille nombreuse Acheté il ya 15 J et j’ai repris un 2 eme car pratique
Datum plaatsing: 2026-04-19
Rated 5 van de 5 door Plancha uit Super J'ai acheté cet article vraiment excellent je vous conseille de l acheter
Datum plaatsing: 2026-04-19
Rated 5 van de 5 door Msr r uit Super produit! Top produit, pour les events en famille...................
Datum plaatsing: 2026-04-16
Rated 5 van de 5 door DIVE60 uit Super fonctionel j'ai acheté cet article et j'en suis très content.
Datum plaatsing: 2026-04-15
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Top achat Rapport qualité prix imbattable, chauffe super bien et ne colle pas
Datum plaatsing: 2026-04-13