Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Grill COSYLIFE CL-GV20T
34€75
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | COSYLIFE |
| Vermogen (W) | 1 800W |
| Aantal personen | 3 |
| Opening op 180° | Nee |
| Kookoppervlak (breedte in cm) | 29cm |
| Kookoppervlak (lengte in cm) | 26cm |
| Afneembare platen | Nee |
| Materiaal binnenkant | Téflon |
| Vetvanger | Ja |
| Thermostaat | Ja |
| Aan/uit-schakelaar | Ja, Met Indicatielampje |
| Verwarming indicator | Ja |
| Lengte van de snoer | 1m |
| Afmetingen product | H 14 cm x L 35 cm x D 35 cm |
| Afmetingen pakje | H 15 cm x L 36,5 cm x W 36,5 cm |
| Brutogewicht | 3,8kg |
| Stroomverbruik uitstand | 0W |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 985280 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 4 van de 5 door pat76 uit grille bien la viande et rapidement dommage que les plaques ne soit pas demontable pour le lavage et que le recipient ne soit pas attaché
Datum plaatsing: 2026-04-23
Rated 5 van de 5 door Kiki uit Super fonctionnalité J’ai acheté ce produit le mois dernier et je l’ai utilisé il y a deux jours très satisfait
Datum plaatsing: 2026-04-15
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Top achat Très satisfait de l’achat, fonctionne très bien !!!
Datum plaatsing: 2026-04-13
Rated 5 van de 5 door Dams uit Note Super produit prends peu de place Temps de chauffe rapide et refroidissement rapide également
Datum plaatsing: 2026-04-09
Rated 4 van de 5 door Coquelucot uit Le réfrigérateur fonctionne très bien pour l’insta La livraison en urgence a bien été respectée au point de vue horaire
Datum plaatsing: 2026-04-07
