Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
De Goedkoopste
Vleesgrill HIGH ONE HO-GV2
14€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | HIGH ONE |
| Vermogen (W) | 750W |
| Aantal personen | 2 |
| Opening op 180° | Nee |
| Kookoppervlak (breedte in cm) | 23cm |
| Kookoppervlak (lengte in cm) | 14,5cm |
| Afneembare platen | Nee |
| Materiaal binnenkant | Téflon |
| Vetvanger | Nee |
| Afneembare bak | Ja |
| Thermostaat | Nee |
| Timer | Nee |
| Aan/uit-schakelaar | Ja, Met Indicatielampje |
| Verwarming indicator | Ja |
| Koude Handgreep | Nee |
| Afmetingen pakje | H 10,9 cm x L 24,9 cm x W 30,7 cm |
| Brutogewicht | 1,4kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 975800 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 4 van de 5 door jojo69 uit Fait le travail Fait le travail, rien à dire de plus. Bon rapport qualité/ prix.
Datum plaatsing: 2026-04-29
Rated 5 van de 5 door Elloboy62 uit Bon matériel Parfait rien a dire sur la qualité et la fonctionnalité
Datum plaatsing: 2026-04-18
Rated 5 van de 5 door Coco 78 uit Pratique et simple d'utilisation Très satisfaite de cet article économique et ne prend pas de place
Datum plaatsing: 2026-03-02
Rated 5 van de 5 door Hoc59 uit On comprend bien les fonctions J'ai acheté cet article ya quelques jours très satisfaite
Datum plaatsing: 2026-02-06
Rated 5 van de 5 door SweetieGirl uit Cool Petit mais chauffe super bien je vous le recommande
Datum plaatsing: 2026-01-24
